Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha TRBX-305 WH gitara basowa

EAN: 4957812537278

Cena: 1865 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha TRBX-305 WH

5-strunowa wersja modelu TRBX300
TRBX300 powstała z myślą o Twojej wygodzie, zarówno w kwestii brzmienia, komfortu gry, jak i wydajności. Doskonale wyważony, niezwykle komfortowy lity korpus z drewna mahoniowego zapewnia doskonałe brzmienie. Dzięki aktywnemu systemowi korekcji brzmienia masz szybki i bezpośredni dostęp do korekcji danego zakresu tonalnego.

 

itara Basowa Yamaha TRBX 305

Model o doskonałym brzmieniu oraz idealnym komforcie gry i wydajności.

Znakomicie wyważony, komfortowy korpus z drewna mahoniowego zapewnia doskonałe brzmienie. Aktywny system korekcji brzmienia zapewnia szybki i bezpośredni dostęp do korekcji danego zakresu tonalnego.

TRBX oferuje wspaniały lity korpus z drewna mahoniowego, który dzięki zoptymalizowanemu design'owi 3D zapewnia odpowiednią równowagę pomiędzy brzmieniem, a komfortem w połączeniu z idealnym rozkładem masy.

TRBX oferuje szybki i niezwykle komfortowy profil gryfu wykonany z pięciu laminowanych warstw z drewna klonowego i mahoniowego, zapewniając wyjątkową stabilność i doskonałe brzmienie.

Wydział YGD zaprojektował przetworniki M3 wyposażone w ponadwymiarowe nadbiegunniki oraz ceramiczne magnesy, zapewniające czyste, potężne i głębokie brzmienie o doskonałej prezencji. Specjalny design przystawek gwarantuje doskonałą i niezakłóconą wydajność oraz świetny komfort gry.

Model TRBX300 posiada ekskluzywny aktywny system korekcji brzmienia, zapewniając doskonałą kontrolę nad szerokim spektrum tonalnym. Dzięki potężnemu 2-zakresowemu korektorowi, możesz w szybki i bezpośredni sposób kształtować własne brzmienie.

TRBX wykorzystuje precyzyjne połączenie szyjki z korpusem typu bolt-on (gryf przykręcony do korpusu za pomocą śrub). Dzięki temu gitara charakteryzuje się w pełni regulowanym, czystym brzmieniem o dużym ataku. Po setkach godzin testów i badań, uzyskaliśmy doskonały kształt połączenia szyjki z korpusem, który idealnie równoważy siły napięcia konstrukcji, doskonale przenosi wibracje gitary i pozwala na łatwy dostęp do wysokich progów.

Masywny odlewany mostek efektywnie przenosi wibracje strun do korpusu, zapewniając pełne i bogate brzmienie, świetną regulację oraz wytrzymałość gitary. Dzięki 19mm rozstawowi strun (jak w przypadku 4-strunowych modeli), gitara oferuje doskonały komfort gry dla basistów preferujących grę palcami lub techniką slapping'u.

Prostoliniowy bieg strun od siodełka do kluczy strojeniowych eliminuje boczne odchylenie naciągu strun, zapewniając doskonałą stabilność stroju oraz redukując dodatkowe wydźwięki.

43mm (5 strun) siodełko oferuje szybką grę i doskonały komfort gry.

Metalowa płytka Yamaha przy standardowym gnieździe jack zapewnia doskonałą wytrzymałość i łatwą konserwację.

 

Specyfikacja:

  • Długość 34'' (863.6mm)
  • Szyjka klonowo mahoniowa
  • Radius 10'' (250mm)
  • Gryf szerokość 38mm
  • Korpus mahoń
  • tunery Die-cast
  • Most Die-cast 19mm
  • Przetworniki MHB3n (Ceramic),MHB3b (Ceramic)
  • Master Volume Controls, Balancer Pickup, Bass, Treble Przełącznik i wydajności EQ

OPINIE o Yamaha TRBX-305 WH