Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Kawai K-500 EP pianino akustyczne

Cena: 36765 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zamów przez telefon: 694 414 024

Zobacz pozostałe produkty producenta Kawai

Kawai K-500 EP

KAWAI K500 – PIANINO AKUSTYCZNE (CZARNY POŁYSK)

Od ponad 85 lat Kawai specjalizuje się w konstrukcji nowoczesnych pianin, z wykorzystaniem pionierskich materiałów i rozwiązaniami służącymi udoskonaleniu pracy instrumentu. Wskutek wieloletniego doświadczenia i tradycji produkcji pianin możliwe jest uzyskanie brzmienia o jakości mogącej sprostać oczekiwaniom także najbardziej wymagających, współczesnych muzyków.

NIEZWYKLE WYTRZYMAŁA PŁYTA REZONANSOWA

Mocowanie płyty zostało dodatkowo wzmocnione by zapewnić jak najmocniejszą relację między płytą rezonansową i listwami wzmacniającymi. Klawisze pianin serii K wykonane zostały z laminowanego, twardego drewna i dodatkowo wzmocnione przez metalowe podpórki. Także sama klawiatura instrumentu została dodatkowo wzmocniona poprzez metalową listwę, dzięki czemu każdy element instrumentu stanowi stabilną składową całej konstrukcji.

ŚWIETNE UCZUCIE GRY, NIEZWYKŁA ODPOWIEDŹ

Uczucie gry to kluczowy element składający się na radość z gry i tworzenia. Precyzyjny mechanizm dostarczający najwyższego komfortu użytkowania to zdecydowany wyróżnik pianin serii K. Trzy aluminiowe listwy typu Die-Cast skutecznie wzmacniają akcję klawiatury i dodają jej niezwykłej wytrzymałości. Część elementów klawiatury została wykonana ponadto z autorskiego karbonu ABS, materiału niezwykle wytrzymałego i odpornego na przeciążenie.

NOWOCZESNY WYGLĄD, ATRAKCYJNA CENA

Model Kawai K500 wyposażony został w renomowaną klawiaturę Millennium III, której komponenty to m. in. karbon ABS. Klawisze klawiatury działają bardzo szybko, a cały instrument znakomicie się prezentuje i dostarcza nam najwyższego poziomu wykonania.

SPECYFIKACJA:

  • akcja klawiatury: Millennium III
  • materiał płyty: twardy świerk
  • listwy tylne: cztery, w pełni laminowane
  • wymiary: 130 × 150 × 62cm
  • waga: 238kg
  • młoteczki: mahoniowe, pokryte podwójną warstwą filcu
  • powierzchnia klawiszy: NEOTEX™
  • wykończenie: czarny lakier (wariant mahoniowy dostępny pod specjalne zamówienie w wyższej cenie)

OPINIE o Kawai K-500 EP