Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha B3E PE - pianino akustyczne

EAN: 4957812543088

Cena: 22399 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 694 414 024

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha B3E PE - pianino akustyczne

Pianina z serii ‘B’, tak jak wszystkie pianina Yamaha, są niezwykłymi instrumentami, charakteryzującymi się połączeniem naturalnego piękna, sztuki, rzemiosła oraz technologii. Gra na nich to sama przyjemność!

Yamaha tworzy pianina od ponad wieku, jednak nowa seria ‘B’ otwiera nową kartę w historii pianin Yamaha. Ogromne, wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat konstruowania pianin pozwoliły na stworzenie tej niesamowitej, niedrogiej serii pianin. Położono szczególny nacisk na dobór odpowiednich materiałów oraz sztukę rzemiosła, dzięki czemu mogliśmy utworzyć w pełni wyposażone, wspaniałe pianina Yamaha w przystępnej ceni

Nowy standard

Wraz z pojawieniem się modelu B3, seria B kieruje się w stronę profesjonalnych standardów pozostając wierna swojej filozofii doskonałej jakości i przystępności cenowej. Model b3 wyprzedza znacznie bardziej kosztowne pianina łącząc w sobie tradycyjne wartości firmy Yamaha i czerpiąc z najnowocześniejszych technik produkcji.

Potężna, a jednak czysta charakterystyka pianina b3, która wydobywa się z większej ramy i płyty brzmieniowej a także wyższej jakości młoteczków połączonych w ten wspaniale wyglądający instrument. Dla zaawansowanych pianistów – B3 to doskonałe połączenie jakości i przystępnej ceny.

Moc i precyzja

Yamaha B3 czerpie dodatkową siłę i jakość podczas wystąpień dzięki pięciu łącznikom pionowym wspierającym specjalnie zaprojektowaną płytę rezonansową wykończoną wysokiej jakości świerkiem. Płyta rezonansowa b3, pokryta lakierem dla zapewnienie wysokiej jakości, została zaprojektowana tak, aby zapewnić optymalną charakterystykę brzmienia w wysoce stabilnej i niekosztownej strukturze.

Spokój i harmonia

Wszystkie pianina serii b mogą być wyposażone w unikalną technologię Yamaha Silent Piano™. Dzięki niej instrument oferuje nieporównywalne brzmienie, dynamikę i piękna tradycyjnego pianina a także zalety wspaniałego cyfrowego pianina, do którego można podłączyć słuchawki i ćwiczyć w harmonii z otoczeniem.

Możesz podłączyć dwa komplety słuchawek, które może wykorzystać twój nauczyciel, podczas gdy inni domownicy mogą rozmawiać lub nawet oglądać TV.

W trybie Silent, bezdotykowe optyczne sensory tłumaczą każdy niuans twojej gry, włączając w to ruch pedałów i odtwarzają brzmienie doskonale nagranego fortepianu Yamaha. Dynamika klawiatury została zachowana w 100%.
  • Klawisze: 88
  • Pedały: 3 (pedał centralny - muffler)
  • Wykończenie: polerowany heban
  • Wysokość: 121 cm
  • Szerokość: 152 cm
  • Głębokość: 61 cm
  • Waga: 237 kg

OPINIE o Yamaha B3E PE - pianino akustyczne