Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Numark Party Mix Live konsoleta mikserska

EAN: 0676762191715

Numark Party Mix Live


Każdy czas to czas na imprezę!


Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym DJ-em, czy doświadczonym profesjonalistą, Party Mix Live jest wypełniony wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby rozkręcić imprezę w stylu Numark! Po prostu
Podłącz Party Mix Live do laptopa lub urządzenia mobilnego i miksuj swoją drogę przez najlepszą imprezową playlistę. Wbudowane głośniki wypełnią pomieszczenie dynamicznym dźwiękiem, a wbudowane światła LED przeniosą wszystko na wyższy poziom dzięki niezapomnianemu, zsynchronizowanemu z bitem, kolorowemu pokazowi świetlnemu!
świetlnym show!


Twoja lista odtwarzania, na żądanie!


Skończyły się czasy, gdy DJ potrzebował ogromnej biblioteki muzycznej. Z Party Mix Live, każdy gorący utwór jest dosłownie na wyciągnięcie ręki dzięki dołączonemu oprogramowaniu Serato DJ Lite z dostępem do istniejącej biblioteki lub dostępem na żądanie do głównych platform streamingowych,  w tym TIDAL, Beatport Link, Beatsource Link i SoundCloud GO.

Nie masz laptopa? Żaden problem! Aplikacja Party Mix Live jest zgodna z popularnymi aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim. Po prostu podłącz swoje urządzenie mobilne do Party Mix Live za pomocą zestawu do podłączenia kamery USB (sprzedawany oddzielnie) i gotowe!


D J C O N T R O L L E R W I T H B U I L T - I N L I G H T S H O W A N D S P E A K E R S

- Wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką

- Wbudowane głośniki stereo

- Dostęp do partnerów
strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ

- Obsługa Plug-and-play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djayPro AI iOS i aplikacji desktopowej, oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro (Android nie jest obsługiwany)Duże, czułe na dotyk kółka jog do scratchowania

- Duże pokrętła efektów Filter na każdym pokładzie

- Przyciski Sync, Play/Pause i Cue- Suwaki

Pitch do regulacji tempa

- Pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sample- Elementy

sterujące Library do przewijania i ładowania utworów- 2-pasmowy EQ na każdym pokładzie

- Gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8"

- Gniazdo wyjścia głównego 1/8"

- Serato DJ Lite w zestawie


Wbudowane głośniki


Dzięki wbudowanym głośnikom Party Mix Live jest zawsze gotowy do działania, dostarczając dźwięk stereo wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja impreza! Włącznik/wyłącznik głośników. Przełącznik pozwala wyłączyć głośniki, jednocześnie zachowując miks w swoich własnych słuchawkach - idealny do stworzenia zabójczego setu na osobności!


Błyskawiczny pokaz świetlny


Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby Party Mix Live zamienił każdą przestrzeń w imprezowe miejsce! Łącząc 3 kolorowe diody LED z soczewkami o szerokim zasięgu, plus 5 trybów oświetlenia, Party Mix Live zapewnia wypełniający pomieszczenie, zsynchronizowany z bitami pokaz świetlny, zapewniając doskonałą imprezową atmosferę.

Funkcje Pro DJ
Wyposażony w wysokiej klasy funkcje, Party Mix Live jest gotowy do pracy w każdym miejscu, od sypialni po stoisko DJ. Cztery pady wydajności na każdym pokładzie umożliwiają szybki dostęp do efektów, punktów cue, pętli lub próbek. Przyciski Play, Cue i Sync dają Ci pełną kontrolę nad odtwarzaniem i szybki dostęp do i szybki dostęp do automatycznego dopasowania tempa pomiędzy ścieżkami na każdym pokładzie dla perfekcyjnie wyrównanych miksów.

Duże pokrętło Filter dla każdego z pokładów jest doskonałe do doprawiania miksu i tworzenia idealnych przejść między ścieżkami; ponadto, programowo regulowany crossfader pozwala na wszystko, od płynnyych zaników dla miksów lub ostre cięcia dla scratchy. Dzięki dużym, wysokiej jakości, czułym na dotyk kółkom jogowym Party Mix Live możesz w pełni kontrolować swój miks: Pauza, backspin, a nawet scratch
Pauza, backspin, a nawet scratchowanie utworów podczas pracy nad listą odtwarzania. Zewnętrzny pierścień kółka jog-wheel pełni nawet funkcję pitch-bend, dzięki czemu możesz przesuwać utwory w celu uzyskania idealnego połączenia. Z Numark Party Mix Live zawsze będziesz gotowy na imprezę, w każdym miejscu i o każdej porze!

Specyfikacja techniczna:

Wyjścia 1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście główne1
1/8" (3.5mm) TRS Wyjście słuchawkowe

Głośniki Rozmiar
Charakterystyka częstotliwościowa
Impedancja nominalnaMoc2
2" (52,5 mm) przetworniki150Hz
- 20kHz4 Ohm5W
(każdy)

Zasilanie przez zasilacz

Wymiary
(szerokość x głębokość x wysokość)
12,8" x 10,1" x 2,6"
325,5 x 256 x 66,4 mm
Waga 2.69 lb1 .22kg

OPINIE o Numark Party Mix Live