Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Novation Launchpad Pro MK3 Kontroler USB do Abletona

Promocja

Cena: 1490 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Novation

Konkurs opinii - strona

Novation Launchpad Pro MK3 Kontroler USB do Abletona

Novation Launchpad Pro [MK3] to najpotężniejszy kontroler tej firmy. Wyposażono go zarówno w układ siatki do tworzenia muzyki z Ableton Live, jak i hardware Launchpad Pro. Dlatego też da Ci wszystko to, czego potrzebujesz do produkcji i wykonywania Twoich utworów.

PEŁNIEJSZA INTEGRACJA Z ABLETON LIVE
Launchpad Pro to najbardziej zintegrowany z Ableton Live sprzęt audio Novation do tej pory. Odpalaj clipy i sceny, korzystaj z miksera, efektów i funkcji transportu, kwantyzuj, duplikuj i podwajaj, wszystko bez dotykania myszy. Dedykowany dla funkcji Capture MIDI przycisk jest gwarancją, że nie przegapisz żadnego swojego pomysłu.

 

KROK PO KROKU
Potężny 4-ścieżkowy, 32-krokowy sekwenser. Twórz kompletne utwory z użyciem wbudowanego sekwensera z 8 dźwiękami na krok, pattern chainingiem i scenami, aby tworzyć i wyzwalać dłuższe sekwencje. Parametry Propabilty i Mutation sprawią, że Twoje utwory będą wciąż ewoluować.

 

LAUNCHPAD PRO [MK3] TO NAJBARDZIEJ MUZYCZNY LAUNCHPAD W HISTORII
Czułe na siłę uderzenia i docisk pady są większe i czułe niż kiedykolwiek – idealne do wybijania rytmów i odpalania clipów. Tryb Scale przypisuje pady do wybranej tonacji, więc nigdy nie zagrasz niewłaściwej nuty. Tryb Chords jest inspirującym narzędziem do budowania harmonii.

 

ZAPROJEKTUJ SWÓJ KONTROLER Z NOVATION LAUNCHPAD PRO [MK3]
Funkcja Custom Mode przekształca sprzęt audio Novation w dotykowy panel kontrolny dla dowolnego urządzenia lub aplikacji przyjmującej komunikaty MIDI. Pozwala Ci zaprojektować Twój własny idealny kontroler na scenę i sterować wszystkimi urządzeniami, jak tylko chcesz. Po prostu złap i upuść wybrane widgety w aplikacji Novation Components aby skonfigurować Twój własny layout. Następnie zapisz swoje ustawienia jako jeden z trybów Custom. Odłącz swój komputer (jeśli chcesz) i przełączaj się pomiędzy własnymi trybami dla bardziej ekspresywnej i kreatywnej kontroli urządzeń MIDI.

 

LAUNCHPAD PRO [MK3] TO SERCE TWOJEGO SETUPU
Launchpad Pro jest platformą dla Twojej kreatywności, z i bez komputera. Podłącz Launchpada Pro do w pełni hardwarowego setupu używając portów MIDI In, Out i Out 2/Thru. Używaj trybu Custom aby wysyłać komendy MIDI do oprogramowania i instrumentów sprzętowych jednocześnie.

 

ZNAJDŹ SWOJE BRZMIENIE
Tworzenie muzyki to podróż! Novation zawsze stara się znaleźć sposób, aby zainspirować Cię podczas tej drogi.Dlatego powołano Sound Collective.Otrzymuj bezpłatne wersje najbardziej innowacyjnych instrumentów wirtualnych i kreatywnych efektów od uznanych deweloperów, a także otrzymuj zniżki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać oprogramowanie innych firm. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swój sprzęt Novation. Wtedy oferty będą się pojawiać na Twoim koncie Novation co kilka miesięcy. Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź do novationmusic.com/register/product.

 

Trzyletnia gwarancja Novation

Jeśli jakikolwiek produkt Novation będzie wymagał naprawy lub wymiany z powodu wady produkcyjnej możesz polegać na dwuletniej gwarancji, gdziekolwiek na świecie się znajdujesz Kliknij tu aby dowiedzieć się więcej.

 

SPLICE SOUNDS
Zdobądź dwa miesiące darmowego dostępu do Splice Sounds, codziennie powiększającej się biblioteki wysokiej jakości sampli, one-shotów, pętli i presetów. Odbieraj 100 kredytów miesięcznie na nowe dźwięki, foleye, presety oraz pliki MIDI i dołącz do milionów artystów używających Splice. Przyda się to do tworzenia najróżniejszych gatunków muzycznych, nagradzanych Grammy albumów i ścieżek dźwiękowych.

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 • Najpełniejsza jak dotąd integracja z Ableton Live – Odpalaj klipy i sceny, steruj mikserem, wtyczkami i kontrolerami transportu. Kwantyzuj, duplikuj i podwajaj, wszystko bez użycia myszy.
 • 64 super-czułe pady RGB – Duże czułe na siłę i docisk pady RGB dają Ci idealne odwzorowanie Twojej sesji w Ableton Live, czyniąc orientację w projekcie i dynamiczną, ekspresyjną grę na instrumentach łatwiejszymi niż kiedykolwiek.
 • Potężny 4-ścieżkowy, 32 krokowy sekwenser. Twórz kompletne utwory z użyciem wbudowanego sekwensera z 8 dźwiękami na krok, pattern chainingiem i scenami, aby tworzyć i wyzwalać dłuższe sekwencje. Parametry Propabilty i Mutation sprawią, że Twoje utwory będą wciąż ewoluować.
 • Tryb Chord – z łatwością poznawaj, buduj i graj złożone akordy bezpośrednio na padach; znajdź szybko nowe harmonie
 • Dynamiczne tryby Note i Scales – bez trudu graj linie basowe, melodie, akordy i leady w wybranej tonacji. Launchpad Pro [MK3] wie nawet kiedy grasz na bębnach i wyświetla drum rack na siatce
 • MIDI In, Out & Out 2/Thru – Steruj wszystkimi urządzeniami MIDI w Twoim studio za pomocą Launchpada Pro
  Capture MIDI – Nigdy więcej nie trać pomysłów i zachowaj wszystkie, nawet przypadkowe partie dzięki bezpośredniemu dostępowi do funkcji Capture MIDI w Ableton Live
 • 8 trybów Custom mode – Wykorzystaj Novation Components, aby z łatwością skonfigurować Launchpada Pro do kontroli dowolnego urządzenia MIDI
 • Smukły, lekki i wytrzymały, zasilany przez USB-C.
 • Narzędzie Easy Start Tool przeprowadzi Cię przez konfigurację i instalacje oprogramowania z filmami krok po kroku, abyś mógł skupić się na muzyce.


DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE
Ableton Live Lite – szybko zorganizuj i zaaranżuj Twoje dźwięki i zacznij robić numery z pomocą tego popularnego w środowisku muzyki elektronicznej oprogramowania
Dwa miesiące darmowego członkowstwa w Splice – codziennie powiększającej się biblioteki oferującej miliony wysokiej jakości one shotów, pętli i presetów
AAS Session Bundle – Trzy syntezatory dla producentów, zapewniające podstawowe dźwięki dla Twoich utworów
XLN Addictive Keys – zdobądź jedno z czterech wirtualnych pianin wraz rejestracją Twojego pierwszego produktu Novation lub Focusrite
Klevgrand R0Verb and DAW Cassette – Wysokiej jakości pogłos i emulacja brzmienia kasety, aby nadać nieco przestrzeni lub przenieść swoją muzykę do ery walkmanów.
Softube Time and Tone bundle – zestaw składający się z 4 światowej klasy pluginów marki Softube: pogłos, delay, łatwy w użyciu procesor masteringowy i przester.
Sound Collective – specjalne zniżki i darmowe oferty dla użytkowników Novation. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://audiotechpro.pl/o-sound-collective/


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
Launchpad Pro [MK3]
kabel USB-A USB-C
kabel USB-C USB-C
zasilacz USB-A
3x przejściówka z TRS Minijack do DIN MIDI
Safety information sheet

 

OPINIE o Novation Launchpad Pro MK3