Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Arturia KeyStep Pro kontroler MIDI

Nowość

Czekamy na premierę

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Arturia

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Arturia KeyStep Pro kontroler MIDI

Najnowszy i najbardziej wyczekiwany członek rodziny Step ogłoszony! KeyStep Pro oddaje w ręce użytkownika niesamowite możliwości sekwencjonowania i performance’u w formie kompaktowego i wszechstronnego kontrolera.

 

Jest to 37-klawiszowy kontroler MIDI i wielokanałowy polifoniczny sekwencer w jednym. Pozwala muzykom przejąć pełną kontrolę nad ich sprzętem modularnym, zewnętrznymi syntezatorami, czy oprogramowaniem w tym samym czasie. 4 niezależne polifoniczne ścieżki sekwencera dają pełną kontrolę nad twoimi instrumentami. Do tego ścieżka 1 może funkcjonować jako 24-częściowy zintegrowany sekwencer perkusyjny. Całość jest niesamowicie intuicyjna w obsłudze, gwarantuje ogromne możliwości łączności i oddaje w ręce użytkownika przepotężne możliwości pod kątem performance’u.

 

Jeżeli preferujesz klawisze względem padów, pokochasz KeyStepa Pro. Możesz skorzystać z 3-oktawowej klawiatury czułej na velocity z funkcją aftertouch. KeyStep Pro pozwoli w pełni artykułować twoje muzyczne pomysły. Dzięki temu małemu ekspresyjnemu sekwencerowi, możesz mieć cały swój muzyczny ekosystem na wyciągnięcie ręki. Projektanci z Arturii zebrali ogromny feedback od użytkowników produktów z serii Step, aby stworzyć coś, co pozwoli znieść bariery między tobą a muzyką.

 

Scieżki

  • 4 niezależne sekwencery, kontroluj jakikolwiek syntezator, moduł, czy maszynę perkusyjną

Patterny

  • 16 patternów na ścieżkę
  • Każdy pattern może się składać z 64 kroków i zawierać 16 not/dźwięków na krok

Szeregowanie/chainy

  • połącz ze sobą do 16 patternów w celu stworzenia całych utworów czy sekcji swojego seta

Sceny

  • Snapshoty wszystkich sekwencji, pozwalają na natychmiastowe przełączanie się pomiędzy setami sekwencji

Projekty

  • Wszystko w jednym miejscu. Ładuj, duplikuj, przekształcaj, edytuj i zapisuj w celu późniejszego wykorzystania na wewnętrznej pamięci.

 

AKCESORIA dla Arturia KeyStep Pro kontroler MIDI

OPINIE o Arturia KeyStep Pro