Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Image Line- Juice Pack (FL Studio/VST) (wersja elektroniczna) oprogramowanie studyjne

EAN: 644766179176

Stara cena 379 zł
Oszczędzasz 10 zł (3%)
Cena: 369 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Image-line

Image Line- Juice Pack (FL Studio/VST) (wersja elektroniczna)

Aby rozszerzyć paletę możliwych do uzyskania barw, oferujemy szeroką gamę dodatkowych wtyczek, syntezatorów i efektów. Juice Pack to wersje VST naszych wtyczek. Wersje natywne FL są bowiem na wyposażeniu wszystkich wersji FL Studio.

Delay

Delay VST to wtyczkowa linia opóźniająca z możliwością zamiany kanałów / działania w trybie ping-pong oraz filtrem dolnoprzepustowym, podlegającym automatyce

Delay Bank

Delay Bank VST to rozszerzona wersja wtyczki Delay VST, dająca większą kontrolę nad efektem i dodatkowe funkcje, jak stereo offset czy umiejscowienie w panoramie sygnału z wejścia

EQUO

EQUO VST to zaawansowany, wtyczkowy korektor graficzny, szczególnie użyteczny w trakcie występów, może być sterowany na żywo lub poprzez automatykę

Flangus

Flangus VST pozwala wzbogacić bazę stereo w Twoim miksie, poprzez złożone efekty typu flanger oraz symulację unisono bazującą na zwielokrotnieniu tychże efektów

Love Philter

Love Philter VST składa się z 8 identycznych modułów, z których każdy może zasilać kolejny w łańcuchu. Potrafi generować złożone efekty typu delay, bramkowania oraz filtracyjne.

Multiband Compressor

Multiband Compressor VST to trzypasmowy kompresor wykorzystujący ButterWorth IIR oraz filtry liniowo-fazowe FIR, aby podzielić pasmo sygnału na wejściu pomiędzy trzy podzakresy. Działa także jako limiter.

Parametric EQ

Parametric EQ VST to przyjazny dla CPU 7-zakresowy, parametryczny korektor wtyczkowy

Parametric EQ 2

Parametric EQ 2 VST to zaawansowany 7-zakresowy, parametryczny korektor wtyczkowy z budowanym analizatorem widma

Spectroman

Spectroman VST to wtyczkowy analizator widma. Korzysta ze wskaźników wysterowania dla pasm od najniższego, do najwyższego. Im głośniejsza jest dana częstotliwość, tym wyższe wskazania miernika.  

Stereo Enhancer 

Stereo Enhancer VST korzysta z różnych filtrów i procesorów, aby zmienić i wzbogacić obraz stereo przetwarzanego sygnału. 

Vocoder

Vocoder VST to zaawansowany działający w czasie rzeczywistym wokoder, oferujący szeroki wybór parametrów i zerową latencję.  

Wave Candy

Wave Candy VST to elastyczne narzędzie wizualizacji i analizy sygnałów dźwiękowych zawierające oscyloskop, analizator widma oraz miernik poziomu szczytowego. Rodzaj wyświetlacza, kolory, zakres częstotliwości i dynamiki podlegają regulacji.  

WaveShaper

WaveShaper VST to efekt typu distortion, który przenosi wartości z wejścia (pozioma oś) na wyjście (pionowa oś), korzystając z charakterystyki obrazowanej krzywą łamaną w wielu punktach. 

 Wymagania systemowe

  • Windows XP (SP2), Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10 - (32 & 64 Bit)
  • procesor 2Ghz AMD lub Intel Pentium 3 z pełną obsługą SSE1
  • 512 Mb RAM
  • 130 Mb wolnej przestrzeni dyskowej
  • kata dźwiękowa ze sterownikami DirectSound lub ASIO
  • program hostujący wtyczki VST2

OPINIE o Image Line- Juice Pack (FL Studio/VST) (wersja elektroniczna)