Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Waves Vocal Rider oprogramowanie studyjne

Promocja
Konkurs opinii - strona

Waves Vocal Rider

WAVES Vocal Rider jest procesorem dedykowanym wszystkim producentom nagrań i ma za zadanie ułatwić im proces miksowania ścieżek wokalnych. Jego działanie polega na automatycznym dostosowaniu poziomu wokalu do pozostałych śladów audio. Proces ten odbywa się nie na zasadzie kompresji lecz za pomocą zmiany wzmocnienia przez co wtyczka jest neutralna dla przetwarzanego sygnału. Za pomocą opisywanej wtyczki możemy również automatycznie tworzyć wykres na ścieżce automatyki głośności.


Waves Vocal Rider może pracować w czasie rzeczywistym w środowiskach: TDM, RTAS, AU, VST i jest zgodny z oprogramowaniem dedykowanym systemom Mac OS X oraz Windows.

Parametry wtyczki

RANGE - określa zakres w jakim ma być dokonywana korekcja głośności.

Fast/Slow - w zależności od zawartości materiału muzycznego możemy ustawić szybkość reakcji tłumika [Rider]

RIDER - tłumik

OUTPUT - określa maksymalny poziom sygnału wyjściowego

SENSIVITY - czułość względem reszty miksu [podkładu muzycznego] oraz relacja między wokalem a szumem.

Music

Vocal Rider zawiera zaawansowany algorytm analizy podkładu muzycznego umożliwiający automatyczne, precyzyjne i trafne zmiany głośności śladów wokalnych. Można powiedzieć, że plugin słucha muzyki w tle i na tej podstawie steruje Riderem. Za pomocą sekcji Sensitivity możemy określić szczegółowość tej analizy.

Vocal

Określa zależność między sygnałem użytecznym - wokalem a szumem. Zapobiega sytuacji kiedy zakłócenia mogą być potraktowane jako sygnał użyteczny i wzmocnione do absurdalnego poziomu.

OPINIE o Waves Vocal Rider