Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Alesis Recital stage piano

Stara cena 1099 zł
Oszczędzasz 110 zł (10%)
Cena: 989 zł

raty 10 x 98.9 zł

raty 10 x 98.9 zł
raty 20 x 49.45 zł
raty 30 x 32.97 zł

Raty Credit Agricole Raty Santander

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Alesis

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Alesis Recital stage piano

Model klasy premium
Alesis Recital to pianino cyfrowe oparte o pełnowymiarową klawiaturę składającą się z 88 półważonych klawiszy z regulacją reakcji nacisku "touch response". Recital ma wbudowane 5 bogatych brzmien w tym: pianino akustyczne, pianio elektryczne, organy, synth i bas. Można połączyć dowolne dwa brzmienia, aby uzyskać ciekawe oraz zupełnie nowe brzmienia w trybie Layer Mode. Mogą być też osobno przypisane do prawej i lewej ręki w trybie dzielącym klawiaturę - Split Mode. Aby dopełnić brzmienie Alesis Recital wyposażony jest w regulowany Chorus oraz Reverb. Cały dźwięk wydobywa się przez 20 watowe wbudowane głośniki, a w połączeniu z 128 nutową polifonią Reciital gwarantuje realistyczne brzmienie i świetne wrażenia z gry.

 

Możliwości edukacyjne
Alesis Recital wyposażony jest w niezwykle przyjazny do nauki tryb Lesson Mode. Dzieli on klawiaturę na pół, zachowując takie samo brzmienie oraz wysokość dźwięku. Pozwala to na równoczesne granie uczniowi i nauczycielowi w tym samym momencie. Poza tym, gniazdo słuchawkowe 1/4" po podłączniu wycisza głośniki i zapewnia ciche ćwiczenie samemu.

 

Wszystko, co potrzeba
Oprócz wejścia 1/4" na pedał sustain (do kupienia osobno) oraz 1/4" stereo na słuchawki Recital ma też wyjście stereo RCA (cinch), którym możemy podłączyć się do urządzenia nagrywającego, miksera, wzmacniacza albo jakiegokolwiek innego systemu nagłośnieniowego. Poza tym, do dyspozycji mamy jeszcze USB-MIDI, które pozwala na wykorzystywanie wtyczek VST. Recital zasilany jest zasilaczem (w zestawie) albo 6 bateriami D (do kupienia osobno).

 

Skoove - w zestawie 3-miesięczna subskrypcja
Dzięki Skoove możesz nauczyć się grać na pianinie przy pomocy setek interaktywnych lekcji online wysokiej jakości, stworzonych dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pianistów. Wyjątkowa metoda nauki Skoove prowadzi Cię w czasie rzeczywistym podczas gry, pozwalając na szybsze doskonalenie umiejętności i naukę wszystkiego, co potrzebne, by stać się pełnoprawnym pianistą.

 

Specyfikacja:

 • 88 pełnowymiarowych półważonych klawiszy z technologią touch response
 • 5 wbudowanych brzmień z możliwością łączenia w trybie Layer i dzielenia w trybie Split
 • 20-watowe głośniki i 128 nutowa polifonia
 • Lesson Mode dzieli klawiaturę na pół ułatwiając naukę
 • Wbudowany metronom i tap-tempo w zakresie 30-280 BPM
 • Wbudowany Reverb i Chorus, możliwość sterowania pedałem
 • Stereo RCA AUX do połacznia ze wzmacniaczem, mikserem bądź dowolnym systemem nagłośnieniowym
 • wyjście słuchawkowe ¼” (6.35mm) wyciszające głośniki
 • wyjście USB-MIDI do obsługi materiałów edukacyjnych oraz VST
 • wejście na pedał sustain (do kupienia osobno)
 • Zasilanie zasilaczem (część zestawu) bądź bateryjnie

OPINIE o Alesis Recital