Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio
Novation AudioHub 2x4 interfejs audio

Novation AudioHub 2x4 interfejs audio

  • Novation Audiohub 2x4 to kompaktowy interfejs audio USB...
Rozmiar
Sprawdź B-STOCK już za
677,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Cena tylko online
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Opis produktu

Novation Audiohub 2x4 to kompaktowy interfejs audio USB z „brzmieniem Focusrite'a w środku”. Zaprojektowany z myślą o osobach tworzących muzykę elektroniczną w najwyższej jakości. Zawiera dwa wejścia RCA z ultra niską latencją i cztery bardzo głośne wyjścia przygotowane specjalnie dla DJ-ów, a także 3 porty USB 2.0, które służą nam do podłączenia i zasilania naszych dodatkowych urządzeń. Wszystko to w najlepszej jakości 96 kHz przy 24 bitach. Całość mieści się w zgrabnej, aluminiowej obudowie, podłączenie nie zajmie nam zbyt dużo czasu, a jednocześnie zaoszczędzimy sporo miejsca na naszym biurku i będziemy mieć łatwy dostęp do regulacji głośności. W pudełku znajdziemy: Audiohub 2x4, 1,5m kabel USB, Getting Started Guide, Registration Card. Po zarejestrowaniu produktu otrzymujemy Ableton Live Lite 9 i 1GB świetnych próbek Loopmasters. Komunikacja z komputerem: USB 2.0, 3 porty USB do podłączenia dodatkowych urządzeń Ilość wejść analogowych: 2 Ilość wyjść analogowych: 4 Ilość wyjść słuchawkowych: 1 Oprogramowanie: Ableton Live Lite 9 1GB próbek Loopmasters

Szczegóły produktu

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
FOCUSRITE GROUP EMEA LIMITEDWięcej
Adres: Rudower Chaussee 50Kod pocztowy: 12489Miasto: BerlinKraj: NiemcyAdres email: compliance@focusritegroup.com
Symbol
NOVAH2X4
Kod dostawcy
NOV000062

Gwarancja

Gwarancja producenta na 5 lat

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 60 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie, a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 219 opinii
pixel