Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

AKG K872 słuchawki studyjne

EAN: 9002761039702

Cena: 4807 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zobacz pozostałe produkty producenta AKG

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

AKG K872

AKG to kolejna firma w grupie HARMAN, która przywiozła na frankfurckie targi PL+S nowy produkt - pod postacią referencyjnych słuchawek K872.

Są to słuchawki zamknięte, przeznaczone głównie dla realizatorów nagrań i masteringu oraz muzyków, którzy wymagają precyzyjnego oddania najdrobniejszych detali brzmieniowych. K872 doskonale sprawiają się także w zastosowaniach live.

Za wysoką wierność reprodukcji dźwięku odpowiadają nowo zaprojektowane przetworniki o średnicy 53 mm, czyli największe wśród dotychczas skonstruowanych przez AKG.

Pierwowzorem dla nich była konstrukcja zastosowana w modelu K812, które cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie.

Co więcej, w K872 zastosowano także nowy układ magnetyczny 1.5 Tesla, najsilniejszy spośród dostępnych obecnie na rynku. Dwuwarstwowe, ultralekkie cewki z drutu aluminiowego z powłoką miedzianą gwarantują doskonałą odpowiedź impulsową, a zakres przetwarzanych częstotliwości wykracza daleko poza granice możliwości ludzkiej percepcji - zawiera się w granicach 5 Hz - 54 kHz - przy jednocześnie najniższym współczynniku zniekształceń pośród tej klasy słuchawek.

To wszystko sprawia, że brzmienie oferowane przez K872 jest wyjątkowo precyzyjne i naturalne.

Przetworniki zamknięte są w wygodnych, zachowujących kształt nausznicach, zamocowanych na zawiasach kardanowych i w optymalnym stopniu izolujących uszy od dźwięków zewnętrznych, a specjalny, nowo zaprojektowany mechanizm zatrzaskowy pozwala idealnie dopasować ustawienie pałąka nagłownego do wielkości głowy użytkownika i "zapamiętać" je.

Wszystkie te elementy przekładają się na bardzo wysoki komfort użytkowania K872, nawet podczas długich sesji.

Wraz ze słuchawkami nabywca otrzymuje walizeczkę transportową i stojak.

OPINIE o AKG K872