Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

KORG EK-50 L keybobard

Nowość

KORG EK-50 L keybobard

EK 50, popularna i przystępna klawiatura KORG z automatycznym akompaniamentem, jest teraz dostępna w specjalnym modelu. Jest wyposażony w głośniki o dużej głośności, które mogą zaspokoić potrzeby samodzielnego występu w kawiarni lub na małej imprezie, bez konieczności korzystania z systemu nagłośnienia.


Oprócz bogactwa dźwięków EK-50, które obsługują szeroką gamę gatunków muzycznych, w pełni wykorzystaliśmy duże głośniki, dodając dźwięki i style podkładu dla najnowszej muzyki tanecznej. Obudowana jest teraz z czarnym ogumieniem, które jest nie tylko eleganckie, ale także trwałe i odporne na zużycie.

 

Korg EK-50 L zapewnia nieograniczoną radość i najlepszy w swojej klasie dźwięk z bezpośrednią i łatwą obsługą.

Mocne głośniki zapewniają dwukrotnie większą moc

Dzięki automatycznemu akompaniamentowi, który natychmiast zmienia grę w cały zespół, EK-50 stał się instrumentem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. EK50 L ma te same wspaniałe funkcje i podwójną moc głośnika. Ma specjalnie zaprojektowany system głośników, który jest w stanie zapewnić dwa razy większą głośność (*) niż EK-50, więc nie musisz polegać na systemie PA. Podobnie jak EK-50, może być zasilany z baterii, dzięki czemu można łatwo zabrać go w drogę ze względu na wydajność.

* Porównanie na podstawie poziomu ciśnienia akustycznego (SPL).


Gumowane wykończenie jest eleganckie i trwałe

Aby dopasować głośniki o większej mocy, EK-50 L ma gumowane wykończenie w kolorze czarnym, które zwiększa trwałość, oraz panel z nadrukiem w dwóch kolorach dla łatwego oglądania: czerwony i biały. Podczas przełączania stylów lub wypełnień, lub korzystania z funkcji zespołu, zwiększona czytelność panelu pozwala użytkownikom mistrzowsko sterować ich wydajnością.


Dodatkowe dźwięki wspierające współczesną muzykę taneczną

Oprócz szerokiej gamy dźwięków dostępnych już w EK-50, EK-50 L dodaje nowe dźwięki i style podkładu. Nowo dodane 87 zaprogramowanych dźwięków, 18 gotowych zestawów perkusyjnych i 24 zestawy klawiatur, z których każdy łączy cztery części. Te dodatki uzupełniają ustawienia wstępne EK-50, dodając więcej dźwięków na wyciągnięcie ręki. Dodano również 10 stylów wzorów podkładowych. Nowe dodatki dźwiękowe podkreślają najbardziej aktualne, nowoczesne style muzyki tanecznej.


Oprogramowanie muzyczne dołączone bezpłatnie

Korg EK-50 L jest dostarczany z całym pakietem oprogramowania muzycznego. „Ozone Elements” pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także zawiera mastering oparty na sztucznej inteligencji, „Skoove” pomaga poprawić umiejętności obsługi klawiatury, a „Reason Lite” to DAW (cyfrowa stacja robocza audio), dzięki czemu możesz od razu zacząć nagrywać własne muzyka. Uwzględniono również syntezatory programowe KORG i innych marek.

Oznacza to, że jak tylko opanujesz tę klawiaturę, będziesz mieć dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia tworzenia muzyki, którą chcesz stworzyć.

 

AKCESORIA dla KORG EK-50 L keybobard

OPINIE o KORG EK-50 L