Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland HP704-PE (Polished Ebony) pianino cyfrowe

Roland HP704-PE (Polished Ebony) pianino cyfrowe

Doskonały wygląd i autentyczne reakcje fortepianu z czterogłośnikowym systemem audio.

 

HP704 zapewnia styl, wydajność i nieskazitelną projekcję dźwięku, jakiej można oczekiwać od fortepianu studyjnego najwyższej klasy. Smukła, wyrafinowana obudowa sprawia, że wyróżniasz się niezależnie od miejsca w którym grasz - jednocześnie szeroki wybór kolorów pozwala dopasować pianino do każdego wnętrza. Zaawansowana klawiatura PHA-50, pokładowe funkcje do nauki oraz łączność Bluetooth z muzycznymi aplikacjami sprawią, że zawsze znajdziesz inspirację do gry, eksperymentów oraz szlifowania umiejętności. Wysoka, elegancka obudowa kryje w sobie potężny system audio złożony z czterech głośników, które wypełniają pomieszczenie dynamicznym brzmieniem - zarówno gdy grasz jak i wtedy gry streamujesz przez nie ulubione utwory.

 

Granie na pianinie jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu, niezależnie od tego, czy uczysz się, czy obserwujesz, jak twoja rodzina odkrywa pasję do muzyki. Seria HP700 firmy Roland wspiera Twoje ambicje dzięki wspaniałemu brzmieniu fortepianu, wyrafinowanej stylizacji i pomocnym funkcjom, które sprawią, że chcesz więcej. Dzięki elastyczności i ekspresji pasującej do każdego gatunku lub standardu gry, będziesz mieć instrument, który rozwija się wraz z tobą. Bez względu na cele posiadania fortepianu, seria HP700 może pomóc w ich realizacji - wprowadzając styl, kulturę i muzykę do serca Twojego domu.

 

ĆWICZ, GRAJ ZE SŁUCHAWKAMI I FUNKCJĄ BLUETOOTH

 

Fortepian HP700 może być centralnym elementem pokoju - lub być w nim tak dyskretnie, że go nie zauważysz. Aby ćwiczyć bezgłośnie w dzień lub w nocy, podłącz słuchawki i ciesz się wciągającym dźwiękiem, który nie będzie przeszkadzał rodzinie ani sąsiadom. W celu interaktywnych ćwiczeń połącz bezprzewodowo fortepian ze smartfonem przez Bluetooth® i graj wraz z ulubionymi utworami lub doszlifuj swoje umiejętności za pomocą samouczków online. Do występów ustaw głośniki sterując głośnością, aby wypełnić pokój muzyką. A gdy nie grasz, możesz użyć fortepianu HP700 jako domowego systemu rozrywki - możesz przesyłać muzykę z wyraźnymi, szczegółowymi brzmieniami i bogatymi, potężnymi niskimi tonami.

 

UCZ SIĘ SZYBCIEJ DZIĘKI APLIKACJI PIANO EVERY DAY

 

Nauka gry na fortepianie nie musi oznaczać niekończącej się pracy. Zaledwie pięć minut skupionej codziennej praktyki może poprawić Twoją grę - zwłaszcza dzięki aplikacji Roland Piano Every Day. Działa na smartfonie lub tablecie i komunikuje się z fortepianem przez Bluetooth, dzięki czemu jest zawsze gotowy do działania. Znajdź swoje ulubione utwory, graj razem z nimi, a aplikacja automatycznie nagra Twój występ lub sesję treningową. Następnie wróć do zapisów, aby ocenić obszary, które wymagają uwagi, nawet gdy jesteś z dala od fortepianu. Jest to szybka droga do lepszej gry i bardziej przyjemna niż ćwiczenie w kółko tego samego.

 

SERIA FORTEPIANÓW, KTÓRA OBSŁUGUJE KAŻDY STYL MUZYCZNY I STANDARD

 

Pozostanie w inspiracji jest kluczem do korzystania z dowolnego instrumentu muzycznego, a seria HP700 daje dotyk, ton i funkcje do odkrywania różnych gatunków muzycznych i stylów gry. Elastyczna klawiatura i potężny silnik dźwiękowy zapewniają autentyczną grę na fortepianie, wspierając Cię w pierwszych krokach, aż po rozwój profesjonalnych technik.

 

POMÓŻ SWOIM DZIECIOM ODKRYĆ MUZYCZNĄ PASJĘ

 

Jako rodzic wiesz, że nic nie przebije uczucia, kiedy patrzysz, jak Twoje dziecko odkrywa nowe, kreatywne hobby. Wybierając odpowiedni fortepian, dasz dziecku pasję i pomożesz docenić muzykę, ucząc, jak pokonać wyzwania i osiągnąć cele. Dowiedz się, dlaczego seria HP700 to doskonały pierwszy krok w ich muzycznej podróży.

 

Właściwości Podstawowe

  • Autentyczny dźwięk akustyczny, dzięki technologii Roland SuperNATURAL Piano Modeling
  • Wyraź siebie za pomocą klawiatury PHA-50 i pedałów Progressive Damper *
  • Acoustic Projection System z czterema głośnikami, które współpracują, aby odtworzyć głębokie, bogate pole akustyczne fortepianu
  • Headphones 3D Ambience zapewnia realistyczne wrażenia podczas ćwiczeń ze słuchawkami
  • Zawiera dużą i wszechstronną kolekcję dźwięków innych niż fortepian, takich jak pianino elektryczne, instrumenty smyczkowe, organy i wiele innych
  • Prosty i nowoczesny luksusowy wygląd obudowy z eleganckimi przednimi nogami i wyrafinowanymi zaokrągleniami
  • Podłącz smartfon lub tablet przez Bluetooth® i ćwicz z dźwiękiem z aplikacji kierowanym przez system głośników fortepianu
  • Kompatybilny z aplikacją Piano Every Day, która zachęca do częstszego grania na pianinie

 

OPINIE o Roland HP704-PE (Polished Ebony)