Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Korg C1 Air WH pianino cyfrowe

Cena: 3515 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Korg

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Korg C1 Air WH

Pianino cyfrowe KORG C1 wyposażone jest w klawiaturę Real Weighted Hammer Action (RH3), która dzieli młotki na cztery różne ciężary, z cięższym wyczuciem w niskim rejestrze i lżejszym wyczuciem w wysokim rejestrze, zupełnie tak samo jak w fortepianach koncertowych. Cały proces tworzenia C1, od wykonania tej klawiatury do złożenia kompletnego instrumentu, odbywa się w Miyama-cho, Nantan-shi, położonym w regionie Nantan w centrum prefektury Kioto, która jest jednym z najbardziej znanych miejsc turystycznych Japonii, słynącym z zachowania licznych zabytkowych domów.

Klawiatura RH3 zapewnia niesamowite wrażenia podczas gry.

C1 wyposażony jest w ważoną klawiaturę RH3, która dokładnie symuluje grę na fortepianie, przy czym w dolnym rejestrze czuć cięższe klawisze, które stają się lżejsze wraz z przechodzeniem w górę klawiatury. Niezwykle czułe klawisze sprawdzą się przy szybkim powtarzaniu dźwięku, a dynamika ekspresji wykonawcy jest wiernie interpretowana nawet w najbardziej skomplikowanych fragmentach. Za pomocą przycisków dotykowych można wybrać pięć poziomów czułości, aby określić sposób dynamiki odtwarzania dźwięku.

Wyrafinowany i elegancki design

Nowa filozofia wzornictwa, oddając hołd tradycyjnej formie pianin akustycznych, podnosi C1 ponad nijaki, prostokątny wygląd wielu pianin cyfrowych. Nowoczesny design charakteryzuje się liniowymi nogami, które podkreślają całościową stylistykę instrumentu, a przy głębokości 26 cm, model C1 można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu. Pamiętając o bezpieczeństwie, pokrywa wyposażona jest w miękki mechanizm lądujący, który zapewnia delikatne zamykanie. C1 jest dostępny w kolorze czarnym, białym lub brązowym, dzięki czemu łatwo dopasujesz instrument do wystroju pomieszczenia.

Dźwięk pianina zmienia się znacząco w zależności od sposobu grania. W celu zapewnienia tak wysokiego poziomu ekspresji z cyfrowego pianina, dwa fortepiany koncertowe grand zostały wybrane przez profesjonalnych pianistów, wyregulowane i dostrojone przez mistrzów techniki, a samplowane przez inżynierów KORG. Ten złożony proces pozwala C1 symulować doświadczenie gry niemieckiego i japońskiego fortepianu odzwierciedlając szerokie spektrum muzyczne, zapewniając jednocześnie wierne odtworzenie mrocznej, subtelnej i intensywnej muzyki klasycznej, aż do jasnego i potężnego jazzu i muzyki pop. C1 oferuje naturalny i satysfakcjonujący dźwięk fortepianu w domu, na scenie lub w studio.

Tłumienie dźwięku

Zarówno niemieckie Grand Piano, jak i japońskie Grand Piano realistycznie odtwarzają efekt „rezonansu tłumiącego" wywołany rezonansem smyczków w fortepianie akustycznym, gdy pedał „damper" jest przytrzymywany.

Symulacja typu Key-off

Symulacja Key-off odtwarza dźwięki generowane przez podnoszenie klawiszy. Efekt rezonansu tłumika i symulacja typu key-off zapewniają jeszcze większe poczucie realizmu podczas gry!

Podłącz urządzenie Bluetooth, takie jak smartfon, do C1 Air i ciesz się grą na fortepianie wraz z zapisaną muzyką lub innym dźwiękiem. Jeśli nie grasz na fortepianie, możesz użyć C1 Air jako wydajnego systemu głośników Bluetooth.

Optymalizator dźwięku Stereo podczas używania słuchawek

Pełne odwzorowanie dźwięku fortepianu akustycznego, nawet przy użyciu słuchawek. Odczujesz komfort nawet przy długim graniu.

Nowy system głośników zapewnia wysoką jakość dźwięku.

C1 wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany system głośników, który zapewnia niewiarygodnie realistyczne dźwięki fortepianów C1 i innych głosów instrumentalnych w najdrobniejszych szczegółach. Wysokiej jakości głośniki są zasilane przez wzmacniacz o mocy 2x25W, aby zapewnić bogaty dźwięk o dużej głębi i czystości. Od zaokrąglonego basu po świetne wysokie tony – w domu doświadczycie Państwo wyrafinowanej, wyrazistej mocy fortepianu.

Funkcja nagrywania do rejestrowania Twojej gry

Dwuścieżkowe nagrywanie cyfrowe pomoże Ci w analizie i archiwizowaniu wykonań. Każdy układ można zapisać oddzielnie lub nagrać dodatkową warstwę na wcześniej wykonywany utwór. Można dostosować tempo odtwarzania i zapisać do 99 utworów użytkownika w pianinie C1.

Różnorodność opcji układu klawiatury

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby zastosować dźwięk basu w dolnym rejestrze klawiatury. Graj na pianinie prawą ręką i basem z lewej strony, aby od razu cieszyć się jazzowymi stylami. Poprzez jednoczesne naciśnięcie dwóch przycisków tonu można łatwo nakładać dwa dźwięki jednocześnie. Na przykład fortepian warstwowy i smyczki do gry z bogatą kombinacją fortepianu i orkiestry. Istnieje również tryb partnerski, który umożliwia podzielenie klawiatury fortepianowej na dwie identyczne sekcje po lewej i prawej stronie, każdy z osobnym pedałem damper. Jest to świetny sposób na to, by nauczyciel i uczeń mogli razem grać i ćwiczyć podczas lekcji.

Czterdzieści utworów fortepianowych z przydatnymi elementami do ćwiczeń

Oprócz dziesięciu pokazowych piosenek, które prezentują różne dźwięki C1, do dyspozycji jest również 40 piosenek fortepianowych. Aby pomóc Ci w nauce, możesz kontrolować tempo, grać oddzielnie części praworęczne i leworęczne, a także ćwiczyć bardziej złożone sekcje używając A-B repeat.

Standardowo wyposażony w trzy pedały z funkcją pół-pedału.

Pedały stanowią istotny element wykonawstwa fortepianowego, a C1 wyposażony jest w pełne uzupełnienie trzech pedałów występujących na fortepianie: damper, soft i sostenuto. Dodatkowo pedały wyposażone są w funkcję pół-pedału zapewniającą jeszcze bardziej szczegółową ekspresję.

Specyfikacja:

 • Warianty kolorystyczne: czarny (C1-BK), biały (C1-WH), brązowy (C1-BR, drewniane wykończenie)
 • Klawiatura: 88 klawisz (A0-C8), klawiatura RH3 (Real Weighted Hammer Action 3)
 • Czułość klawiatury: Pięć typów
 • Pitch: Transpozycja, Master tuning
 • Temperament: Trzy rodzaje
 • Generowanie dźwięku: Stereo PCM
 • Maksymalna polifonia: 120 głosów (max)
 • Dźwięki: 30 dźwięków (10 x 3 banki)
 • Efekty: Brilliance, Reverb i Chorus (każdy z 3 poziomami)
 • Rejestrator: 2 częściowy*, maksymalnie 14000 nut (ok. 100k bajtów)
 • *: Nie ma możliwości zmiany dźwięku na część.
 • Piosenki demo: 50 (Piosenki demo dźwiękowe: 10, Piosenki fortepianowe: 40)
 • Metronom: Tempo, beat, brzmienia, poziom
 • Pedały: Damper*, Soft*, Sostenuto
 • *: funkcja pół-pedału
 • Połączenia: LINE OUT, MIDI (IN, OUT), słuchawkowe x 2, pedał, głośniki, DC 24V
 • Kontrolki: Power, Volume, Piano Song, Transpose, Function, Touch, Brilliance, Reverb, Chorus, Bank, Sounds X 10, Display, +, -, Metronome, Play/Pause, Stop, Rec, Part1, Part2
 • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth (A2DP Sink)
 • Głośniki: 10 cm (3,94″) x 2
 • Moc wyjściowa: 25 W x 2
 • Zasilanie: DC 24 V
 • Zużycie energii: 18 W
 • Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 1,346 mm x 347 mm x 770 mm, 1,346 mm x 347 mm x 926 mm (z otwartą pokrywą klawiatury)
 • Waga: 35 kg (łącznie z podstawą)
 • Dołączone elementy: Zasilacz sieciowy, przewód zasilający, statyw z głośnikiem i 3 pedałami
 • Akcesoria: PC 550-BK/WH, PC 770-BK/WH: PC 550-BK/WH, PC 770-BK/WH, ławki o regulowanej wysokości

AKCESORIA dla Korg C1 Air WH

OPINIE o Korg C1 Air WH