Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Zoom H8 rejestrator cyfrowy

EAN: 4515260023073

Cena: 2015 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Zoom

Zoom H8

Jedyny rejestrator, który dostosowuje się do Twojego sposobu tworzenia

12 jednoczesnych ścieżek nagrywania, wymienne kapsuły i interfejs dotykowego obsługiwanego przez aplikację, H8 został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby związane z nagrywaniem dźwięku.

Istnieje aplikacja dla Twojego przepływu pracy

Niezależnie od tego, czy przechwytujesz dźwięk na miejscu, nagrywasz muzykę, czy tworzysz podcast, kolorowy ekran dotykowy H8 dostosowuje się do potrzeb twojego projektu dzięki trzem opcjom interfejsu sterowanym przez aplikację. Wszystko za dotknięciem palca.

Podcast App

Aplikacja PODCAST ułatwia tworzenie podcastów. Dzięki dedykowanym podkładkom dźwiękowym użyj ekranu dotykowego, aby uruchomić efekty dźwiękowe, podkłady muzyczne i nie tylko. Wybierz jeden z 13 dźwięków wysokiej jakości lub załaduj własny za pomocą karty SD.

Aplikacja Podcast obsługuje do 4 mikrofonów i dwa kanały Sound Pad

Aplikacja muzyczna

Aplikacja MUSIC zapewnia wszystkie ważne elementy sterowania na wyciągnięcie ręki: poziomy dźwięku, suwaki, pomiar i wiele więcej. Dzięki 10 wejściom i 12 ścieżkom przechwytywanie dużej grupy jest łatwe. Miksuj, dogrywaj i ulepszaj swoje nagrania za pomocą EQ i kompresji. Połącz się z laboratorium gitarowym Zoom's przez USB, aby uzyskać dostęp do nieskończonego asortymentu wzmacniaczy i efektów.

Aplikacja terenowa

Aplikacja FIELD jest idealna do dźwięku lokalizacji, projektowania dźwięku, konferencji i nie tylko. Zapewnia natychmiastowy dostęp do dużych liczników dla każdej ścieżki, dzięki czemu masz pewność, że twoje nagrania nigdy się nie ucinają. Dostosuj typ wejścia, lo-cut, kompresję, ogranicznik, bramkę szumu i inne kluczowe ustawienia.

MIC Kapsułka

H8 jest wyposażony w mikrofon Zoom XYH-6. Ta kapsuła zapewnia dwa dopasowane jednokierunkowe mikrofony wysokiej jakości do przechwytywania sygnału bezpośrednio przed rejestratorem. Dzięki systemowi kapsułek z mikrofonem Zoom możesz łatwo zamieniać kapsułki, aby mieć pewność, że zawsze używasz odpowiedniego mikrofonu do pracy.

Sześć wymiennych kapsuł mikrofonowych, które można wymieniać tak łatwo jak obiektyuwy aparatu.

System kapsuł nowej generacji

Zoom Capsule System 2.0 umożliwia dodanie do 4 kanałów audio do 4 kanałów audio, tworząc nowe sposoby na rozszerzenie możliwości nagrywania.

KOMBINACJA XY / AB MIC

XAH-8

Kapsułka XAH-8 zapewnia nieskazitelne nagrania stereo. Z łatwością obracaj kapsułki od ciasnego wzoru XY do szerokiego wzoru AB, aby poprawić stereofoniczny obraz nagrań.

AMBISONIC MIC

VRH-8

VRH-8 to kapsuła mikrofonowa Ambisonic, która wykorzystuje cztery mikrofony pojemnościowe do zapewnienia wciągających nagrań 360. Wbudowany akcelerometr pomaga upewnić się, że kapsuła jest zawsze idealnie wyrównana, a pokładowy dekoder Ambisonic automatycznie obsługuje niezbędne konwersje, oszczędzając czas w postprodukcji.

KAPSUŁKA EKSPANDERA

EXH-8

Kapsuła EXH-8 zapewnia 4 dodatkowe wejścia XLR, co daje w sumie 10. Każde dodatkowe wejście ma dedykowane pokrętło wzmocnienia i przełącznik padu. Możesz nawet użyć swoich ulubionych mikrofonów pojemnościowych - wystarczy podłączyć źródło zasilania do kapsułki EXH-8, aby dostarczyć zasilanie fantomowe.

Zdalne sterowanie

Możesz monitorować mierniki poziomu i naciskać REC, PLAY i STOP w każdym trybie aplikacji H8. Wystarczy włożyć BTA-1 do H8 i połączyć się z urządzeniem iOS.

Wejścia wyjścia

H8 oferuje 4 wejścia XLR z dedykowanymi przełącznikami padów i kontrolą wzmocnienia. 2 dodatkowe gniazda combo XLR / TRS z przełącznikami Hi-Z umożliwiają przechwytywanie sygnałów poziomu linii, mikrofonów lub bezpośrednie nagrywanie gitar elektrycznych i basów.

Monitoruj utwory za pomocą wbudowanego wyjścia słuchawkowego 1/8 ”lub podłącz bezpośrednio do aparatu za pomocą dedykowanego wyjścia stereo.

Wielokanałowy interfejs audio

H8 to potężny interfejs audio USB. Podłącz przez USB do komputera PC, Maca, iPada lub tabletu, aby uzyskać do 12 kanałów jednoczesnego nagrywania.

Czas nagrywania i formaty plików

Uzyskaj ponad 15 godzin czasu nagrywania dzięki zaledwie 4 bateriom AA. Lub nagrywaj wiecznie dzięki opcjonalnemu adapterowi AD-17.

H8 rejestruje pliki WAV i MP3 zgodne z BWF w dowolnym z następujących formatów:

44.1 kHz / 16 bit
44.1 kHz / 24 bit
48 kHz / 16 bit
48 kHz / 24 bit
96 kHz / 16 bit
96 kHz / 24 bit

Najnowocześniejsza edycja


Zoom H8 jest dostarczany z bezpłatną licencją na pobieranie oprogramowania Cubase LE i WaveLab Cast firmy Steinberg. WaveLab Cast pomaga w ukończeniu projektu dzięki szerokiej gamie wszechstronnych narzędzi do edycji, miksowania i udoskonalania.


 


 • Dostosowane aplikacje do nagrywania w terenie, muzyki i podcastów
 • 3 odrębne interfejsy do nagrywania w terenie, muzyki i podcastów
 • Wymienne kapsułki wejściowe
 • 12-ścieżkowe jednoczesne nagrywanie
 • Cztery wejścia mikrofonowe i dwa złącza combo XLR / TRS
 • Zyskaj pokrętła sterujące i pady -20dB dla każdego wejścia
 • Dostarczona kapsuła XYH-6 X / Y zapewnia wejście wtórne przez stereofoniczne gniazdo telefoniczne / ”Mic / Line In
 • Zasilanie fantomowe dla wszystkich sześciu wejść mikrofonowych XLR: + 24 / + 48 V.
 • Duży kolorowy ekran dotykowy LCD
 • Nagrywa bezpośrednio na karty SD, SDHC i SDXC do 512 GB
 • Dźwięk do 24 bitów / 96 kHz w formacie WAV zgodnym z BWF lub w różnych formatach MP3
 • Funkcje Auto-record, Pre-record i Backup-record oznaczają, że nigdy nie przegapisz idealnego ujęcia
 • Wbudowane efekty, w tym filtrowanie low-cut, kompresja i ograniczanie
 • Wielokanałowy i stereofoniczny interfejs audio USB na PC / Mac / iPad
 • Akceptuje standardowe baterie alkaliczne AA lub akumulatory NiMH
 • Ponad 15 godzin pracy z 4 bateriami alkalicznymi AA

OPINIE o Zoom H8