Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Teenage Engineering OP-1 przenośny syntezator

Konkurs opinii - strona

Teenage Engineering OP-1 przenośny syntezator

Syntezator, sampler, automat perkusyjny, groovebox – ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej. To niestandardowe urządzenie pozwalające na produkcję utworu od A do Z. Posiada wbudowane radio, analogową taśmę i wiele innych czekających na odkrycie smaczków.

 

SYNTEZATOR, SAMPLER, RADIO FM, KONTROLER MIDI

OP-1 to przenośny syntezator, sampler i kontroler w jednym. Dodatkowo udostępnia użytkownikom wbudowane radio FM i przypisywalny G-force sensor do płynnego kontrolowania efektów poprzez przechylanie urządzenia. Jego modularna architektura daje nieskończone możliwości kreowania dźwięku bez zbędnego komplikowania. Kompaktowa konstrukcja i intuicyjny fizyczny interfejs sprawiają, że inspirujesz się i tworzysz muzykę, czerpiąc z tego ogromną radość!

 

SYNTEZA DŹWIĘKU

OP-1 posiada 10 silników syntezy, sampler, osiem wysokiej jakości efektów i multi-routowalnych LFO, tak więc nigdy nie uderzysz w ścianę, jeśli chodzi o kreatywność lub znalezienie odpowiedniej barwy dźwięku. Dodaj do tego wbudowane unikalne sekwencery i zrozumiesz, dlaczego tak wielu wysoko cenionych producentów i artystów korzysta z tego urządzenia. OP-1 w trybie kontrolera, przechodzi w pełni rozbudowany kontroler MIDI, z dostępem do transportu (play/stop, rec, rewind/forward), dwuoktawowej klawiatury z czterema enkoderami, jak również staje się swoistym modułem dźwiękowym, który może być sterowany z dowolnego oprogramowania zewnętrznego.

 

NAGRYWAJ NA TAŚMIE

Nagrywaj wszystko, co wyjdzie ci spod palca! Dopasuj tempo taśmy do tempa sekwencera podczas nagrywania do przodu lub wstecz w czasie rzeczywistym. Przełącz się do 4-kanałowego miksera, a następnie dodaj trochę punchu dzięki wbudowanemu EQ i kompresorowi. Następnie, dopieszczony miks zgraj na wirtualny winyl!

I JESZCZE WIĘCEJ

Użyj OP-1, aby zsynchronizować dowolny kieszonkowy Teenage Engineering Pocket Operator lub podłącz go do dowolnego innego sprzętu przy użyciu MIDI/USB. OP-1 po podłączeniu do komputera widnieje jako kontroler MIDI lub urządzenie pamięci masowej. Jeśli urządzenie pamięci masowej zostało wybrane, wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki audio między komputerem a OP-1. W tym trybie dostępne są wszystkie 4 ścieżki taśmy, a także próbki perkusyjne i syntezatorowe. Wszystko gotowe, aby dostosować się lub dodać do DAW. Do transferu plików nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani sterowników, po prostu podłącz i działaj (plug and play!).

 

INTUICYJNY INTERFEJS

Unikalny i wielokrotnie nagradzany design z kolorowym interfejsem sprawia, że OP-1 jest syntezatorem dla każdego. Czterokolorowe enkodery oraz symbole na klawiaturze są przeznaczone do łatwego i intuicyjnego, sterowania i kształtowania dźwięków. Nie musisz być inżynierem, by korzystać z jego funkcji!

 

DOKŁADNY WYŚWIETLACZ

Graficzny interfejs użytkownika oparty jest na wyświetlaczu w technologii Super AMOLED. działa w 60 klatkach na sekundę. Wszystkie parametry syntezatora i modulacje są animowane w czasie rzeczywistym!

 

16 GODZIN PRACY

Możesz podróżować nad Oceanem Atlantyckim i z powrotem, nieustannie tworząc muzykę na swoim OP-1, zanim się wyładuje. Urządzenie ładuje się poprzez dołączony kabel, który podłącza się do dowolnej ładowarki komputerowej lub telefonicznej ze złączem USB.

 

TWÓRCZE DODATKI

Opcjonalnie możesz skorzystać z kompletnej gamy naprawdę kreatywnych akcesoriów OP-1 takich jak: korbowody, które pozwalają na szybką zmianę parametrów, sekwencji, czy szybkości taśmy. Dodatkowe akcesoria to antena FM zwiększająca odbiór sygnału dla wbudowanego radia FM i wreszcie, świetna do podróży, miękka obudowa, która jest dostępna w kolorze czarnym i szarym.

 

 • Klawiatura
 • 24 przyciski
 • Synteza
 • 10 różnych „silników” syntezy
 • Ilość głosów
 • 6-głosowa
 • Inne funkcje
 • wbudowany mikrofon, sampler, 4-śladowy rejestrator, 6 sekwencerów (ENDLESS, PATTERN, TOMBOLA, FINGER, SKETCH, ARPEGGIO), tryb DRUM, radio FM, wbudowany głośnik, wewnętrzna bateria ładowana prze
 • Wyświetlacz
 • AMOLED (320 × 160 punktów)
 • Wejścia/wyjścia
 • AUDIO/MIC IN [jack 1/8”], AUDIO OUT/słuchawkowe [jack 1/8”], USB [mini-B]
 • Wymiary
 • 282 × 102 × 13.5 mm

OPINIE o Teenage Engineering OP-1