Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland AX-Edge Black syntezator naramienny - keytar

Cena: 4109 zł

raty 10 x 410.9 zł

raty 10 x 410.9 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Roland

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Roland AX-Edge Black syntezator naramienny - keytar

AX-Edge Keytar

Wkrocz w światła reflektorów

Dzisiejsi widzowie pragną dynamicznych występów, które się wyróżniają. Jako artysta chcesz połączyć się z fanami i mieć swój moment w świetle reflektorów. AX-Edge opiera się na dekadach udoskonalania i uczenia się od artystów z całego świata o tym, co czyni go syntezatorem najlepszym dla występów. AX-Edge ma elegancki, nowoczesny design z personalizowanym wyglądem dzięki wymiennym Edge Blades, 49 pełnowymiarowymi klawiszami i zestawem dźwiękowym stworzonym specjalnie dla keytarystów. W AX-Edge znajdziesz przemyślane funkcje konstrukcyjne, które dają Ci swobodę i pewność, że naprawdę wyrażasz siebie na scenie.

Funkcje:

 • 49 pełnowymiarowe klawisze z prędkością i kanałem aftertouch
 • 256 polifonii
 • 4 części + Vocoder z wejściem mikrofonowym
 • 320 programów z ponad 500 fabrycznymi brzmieniami dla keytarystów
 • 79 typów efektów częściowych i EQ, 79 typów efektów programowych, efektu Chorus, Reverb, Master Compressor i Master EQ
 • Funkcja Tone Remain przełącza dźwięki płynnie bez nienaturalnego dźwięku
 • Ribbon Controller, Modulation Bar oraz Assignable Control dla ekspresyjnej wydajności
 • Do 4 godzin pracy bateryjnej (lub AC adaptor)
 • Bluetooth MIDI i aplikacja edycyjna dla bezprzewodowej personalizacji brzmienia
 • Waży tylko 9 lbs. 5 oz/4.2 kg (bez baterii)
 • Dostępne w czerni i bieli modele z wymienialnym Edge Blade dla personalizowanego wyglądu.
 • Jedna dodatkowa listwa zawarte w zestawie, aby dopełnić twój AX-Edge
 • Pliki podkładowe audio poprzez zewnętrzną pamięć USB
 • Kontroler MIDI dla kontroli modułów brzmieniowych, wtyczek i innych
 • Podwójny system ekranów zoptymalizowany dla występów na żywo
 • Dostępny opcjonalny statyw ST-AX dostarczający stabilnego wsparcia
 • * Tylko akumulatory Ni-MH.

Zaprezentuj się na scenie

Prezencja na scenie to kluczowy element, a ty pracujesz ciężko, żeby rozwinąć swój image jako performer solowy lub jako część zespołu. AX-Edge został zaprojektowany nie tylko, żeby wyglądać zachwycająco na scenie, ale również tak, aby pasować do twojego unikalnego stylu. Dostępny jest w kolorze białym lub czarnym, a każdy kolor ma swoje indywidualne elementy, które go wyróżniają, jak klawiatura czy wymienialne listwy. AX-Edge w zestawie zawiera dodatkową listwę Edge Blade (srebrną dla czarnego modelu oraz złotą dla białego), dzięki czemu możesz personalizować swój instrument. Stwórz look, który dopasuje się do stylu twojego zespołu lub zmieniaj listwy dla urozmaicenia.

Od gotowych na scenę klasyków do własnych brzmień

Nie wprowadziliśmy ogólnych brzmień do AX-Edge, jedynie wyselekcjonowane sound-sety napędzane naszą najnowszą technologią. Pokładowe brzmienia są zoptymalizowane do występów na scenie, tworzenia muzyki, która się wyróżnia - nawet wśród głośnego zespołu. Dedykowane przyciski dla ulubionych brzmień pozwalają na natychmiastowy dostęp do najważniejszych dla keytarzysty brzmień, niezależnie czy grasz solo czy z zespołem. Jeśli lubisz personalizować brzmienie, możesz podłączyć aplikację edycyjną AX-Edge poprzez Bluetooth MIDI i bezprzewodowo dopasowywać dźwięki. Podziały i warstwy pozwalają w pełni korzystać z ekspansywnej, pełnowymiarowej klawiatury, a bogactwo zadziwiających nowych efektów, w tym mistrzowski kompresor i korektor, zapewniają dopracowany, studyjny dźwięk w każdym miejscu. A dzięki funkcji Tone Remain możesz płynnie przełączać dźwięki na scenie bez przedwczesnych odcinek efektu.

Weź w swoje ręce kontrolę nad występem

W przeciwieństwie do klawiszowców, którzy grają na tradycyjnej klawiaturze, grający na keytarze wiedzą o emocjach związanych z grą tuż przed fanami. A kiedy nadejdzie Twoja chwila, AX-Edge zapewni Ci kontrolę nad Twoim osiągnięciem, nadając mu subtelny niuans lub ogromną intensywność. Kontrola szyjna, udoskonalona przez lata rozwoju i opinie od artystów, jest bardzo intuicyjna i naprawdę przenosi twoją wydajność na inny poziom. Podczas gdy twoja prawa ręka z pewnością doceni klawiaturę, która będzie doskonale odtwarzana, twoja lewa ręka pokocha pasek modulacji, wrażliwą na nacisk wstęgę i ł łatwo dostępne kontrolki dla portamento, przełącznika oktawy oraz zmiany programu... zestaw możliwych do przypisania kontrolek w pełni dostosowanych do twojego stylu.

Gotowy na scenę, zorientowany na występy

Na ramionach koncertującego klawiszowca spoczywa wiele. Zajmujesz się wieloma różnymi dźwiękami i częściami, często działając jako trzon spektaklu i wypełniając wszelkie luki. Mając na uwadze twoją codzienność, AX-Edge posiada przemyślane funkcje, które pomogą w ogniu walki. Innowacyjny system podwójnego wyświetlacza zapewnia ciągłą kontrolę nad sytuacją, podczas gdy arpeggiator na pokładzie i odtwarzacz utworów potrafią radzić sobie z działaniami pomocniczymi, koncentrując się na zachwycaniu odbiorców. A wbudowany wokoder, który może być warstwowany wewnętrznymi dźwiękami, jest po prostu tym, co wyróżnia unikalny wokal.

Nowoczesna Wygoda

Chociaż mogą one nie wyróżniać się tak bardzo, jak zachwycający wygląd i zabójczy zestaw dźwiękowy, AX-Edge ma kilka wygodnych funkcji, które znacznie zwiększają jego użyteczność dla dzisiejszego keytarysty. Funkcja pamięci USB zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu możesz być gotowy na wypadek nieprzewidzianych katastrof. Jest to sprawny kontroler nadrzędny dla modułów rack lub wtyczek syntezatorowych. A MIDI Bluetooth i prawie cztery godziny pracy na baterii uwalniają cię od przewodów, więc możesz porzucić ostrożność i pozostawić wszystko na scenie.

* Tylko akumulatory Ni-MH.

AKCESORIA dla Roland AX-Edge Black syntezator naramienny - keytar

OPINIE o Roland AX-Edge Black