Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Samson MTR231A mikrofon pojemnościowy z akcesoriami

Samson MTR231A mikrofon pojemnościowy z akcesoriami

Mikrofon pojemnościowy Samson MTR231 oferuje profesjonalne opcje do wykorzystania w bardzo różnych sytuacjach podczas występów na żywo oraz pracy w studiu nagraniowym.

Nowoczesna intrygująca stylistyka oraz znakomita reprodukcja dźwięków sprawiają, że MTR231 jeszcze bardziej podkreśla zaangażowanie firmy Samson w zaoferowanie najlepszych mikrofonów.

Samson MTR231 jest studyjnym mikrofonem pojemnościowym z dwiema dużymi napylanymi złotem membranami o średnicy 1 cala i z możliwością wyboru jednej z trzech dostępnych charakterystyk kierunkowości: kardioidalnej, wszechkierunkowej oraz dwukierunkowej (ósemkowej).

Idealnie nadaje się on do różnego typu aplikacji związanych z rejestrowaniem dźwięków, włączając w to wokale i bliskie omikrofonowanie instrumentów. Może być użyty jako mikrofon do nagrywania akustyki pomieszczeń.

Konstrukcja wkładki została zaprojektowana do pracy z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego sięgającego 134 dB, a obecność dodatkowego przełącznika tłumika 10 dB umożliwia nawet odbiór wyższych poziomów SPL.

MTR231 zapewnia wyrównaną i rozszerzoną charakterystykę częstotliwościową, cechuje się niskim poziomem szumów własnych oraz szerokim zakresem dynamiki, co wybitnie predystynuje go do realizacji celów, jakie stawia nowoczesna cyfrowa rejestracja sygnałów.

Kapsuła zamontowana na wewnętrznym elemencie antywstrząsowym dodatkowo minimalizuje zakłócenia wynikające z operowania mikrofonem.

Ten mikrofon z wytrzymałą obudową z odlewu jest oferowany wraz z filtrem pop, uchwytem antywstrząsowym oraz futerałem.

Mikrofon pojemnościowy MTR231: Nowa stylistyka. Nowe brzmienie. Nowy Samson.

 

  • Studyjny mikrofon pojemnościowy z dwiema dużymi 1-calowymi membranami napylanymi złotem
  • Trzy przełączalne charakterystyki kierunkowości – kardioidalna, wszechkierunkowa oraz dwukierunkowa (ósemkowa)
  • Wyrównana i rozszerzona charakterystyka częstotliwościowa 20 Hz-20 kHz
  • Niski poziom szumów własnych i szeroki zakres dynamiki pożądany przy nowoczesnym cyfrowym rejestrowaniu sygnałów
  • Obsługuje wysokie poziomy SPL sięgające aż do 134 dB
  • Przełącznik tłumika 10 dB umożliwiający odbiór ultra wysokich poziomów SPL
  • Kapsuła zamontowana na wewnętrznym elemencie antywstrząsowym eliminującym zakłócenia wynikające z operowania mikrofonem
  • Wytrzymała konstrukcja z odlewu
  • Dołączony filtr pop, uchwyt antywstrząsowy oraz futerał

OPINIE o Samson MTR231A