Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Superlux PRA-383DXLR mikrofon pojemnościowy

EAN: 4710423847392
Promocja

Cena: 269 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Superlux

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Superlux PRA-383DXLR mikrofon pojemnościowy

SUPERLUX PRA-383D -Mikrofon instrumentalny, pojemnościowy z dedykowanym wzmacniaczem-odbiornikiem. Mikrofon posiada złącze mini XLR. Odbiornik ma wbudowany wyłącznik on-off, i przejściówkę/wyjście na mikser na złączu XLR.
 
Doskonała i ciągle ulepszana jakość dźwięku i produktów SUPERLUX, pozwoli nam swobodnie przenieść się, choćby na drugi koniec świata, gdzie trzymając w ręku puchar, wypełniony po brzegi ulubioną muzyką i zażywając słonecznych kąpieli, w pełni się zrelaksujemy i powrócimy do realnego świata, pełni energii i zapału do dalszej pracy w studio czy też na scenie.
Tym razem firma Superlux, postanowiła zadowolić muzyczne podniebienia posiadaczy wszelakich instrumentów akustycznych.
Mikrofon pojemnościowy Superlux PRA-383, dzięki wysokiemu SPL (139dB), oraz płaskiej odpowiedzi, znajdzie zastosowanie w bardzo szerokim instrumentarium, poczynając od dęciaków, poprzez instrumenty smyczkowe, aż do różnych instrumentów perkusyjnych. Zastosowany w konstrukcji klips, pozwala na bardzo szybki i łatwy montaż mikrofonu, a elastyczna gęsia szyja umożliwia nam optymalne dopasowanie względem naszego instrumentu.
Jest to propozycja, która tego lata z pewnością rozgrzeje nasze instrumenty do czerwoności i pozwoli innym słuchaczom delektować się razem z nami letnią nutą i korzystać z kojących właściwości muzyki.

OPINIE o Superlux PRA-383DXLR