Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha YFL-472 H flet

EAN: 4957812596190

Cena: 13000 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha YFL-472 H

Yamaha YFL 472 H 

Zamysłem projektantów fletów YAMAHA z serii 400 było połączenie pięknej formy z doskonałej jakości dźwiękiem. Flety te są specjalnie projektowane tak, aby gra na nich była łatwa i przyjemna. Zachowują specjalną charakterystykę dźwięku, właściwą profesjonalnym instrumentom. Jednak duża trwałość i doskonała intonacja sprawiają, że są one idealne dla osób początkujących. Flety z serii 400 są ręcznie regulowane i przechodzą serię rygorystycznych testów i badań gwarantujących ich wysoką jakość. Ich dźwięk jest bardzo czysty, a intonacja zaskakująco wierna jak na instrument dla początkujących. 

Płytka ustnikowa z podwójnym podcięciem oraz otwór zadęcia o unikalnym kształcie gwarantują szybkie reagowanie instrumentu oraz bogate i ciepłe brzmienie. Główka CY ułatwia początkującym muzykom kontrolowanie brzmienia. Bardziej zaawansowani fleciści docenią równe, szybkie reagowanie instrumentu we wszystkich rejestrach. 

Słupki utrzymujące klapy zostały pogrubione i specjalnie ukształtowane dla zwiększenia ich wytrzymałości i utrzymania ich w odpowiednim położeniu w stosunku do osi. 

Kształt i ułożenie klap zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i naturalnym układzie rąk podczas gry. We wszystkich modelach klapy są montowane i regulowane ręcznie dla zapewnienia doskonałej równowagi i kontaktu. 

Unikalny system firmy Yamaha pozwala na łatwą i precyzyjną regulację jednocześnie chroniąc przed stopniowym zużywaniem się śrubek. Dla łatwiejszego dostępu zmodyfikowano również ich położenie. 


Specyfikacja: 
• otwarte klapy 
• G wysunięte 
• E mechanizm 
• Korpus i stopka: srebro 
• Mechanizm: srebro niklowe, posrebrzane 
• Główka i płytka ustnikowa: srebro 
• Stopka H

OPINIE o Yamaha YFL-472 H