Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Black Lion Revolution 2x2 interfejs audio

EAN: 696550587896

Black Lion Revolution 2x2 interfejs audio

Zmodyfikowany od samego początku

 

Black Lion Audio został ochrzczony mianem „króla modów audio”. Przez lata zmodyfikowali niezliczoną liczbę interfejsów do nagrywania. Ale wciąż zadawano im pytanie: kiedy wreszcie stworzą własny interfejs? Planowanie, konstruowanie i praca nad tym projektem trwała latami i w pełnej tajemnicy.

 

Potrzeba imponującej ilości projektów, aby potrafić zrewolucjonizować studyjnej klasy interfejsy zasilane z magistrali USB. Ale teraz  nadszedł czas, aby Black Lion Audio dał swoją odpowiedź i wyszedł w świat z Revolution 2x2: najlepszym spośród przenośnych interfejsów do nagrywania. Revolution nie jest kolejnym przeciętnym interfejsem od starszego brata – to interfejs, o który świat od zawsze się upominał.

 

Najlepszy dźwięk, jaki słyszeliście

 

Najbardziej rewolucyjną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w Revolution 2x2, jest jakość dźwięku. Ta jakość, którą zwykle da się osiągnąć w dużych, wysokiej klasy przetwornikach wartych tysiące dolarów, jest odtąd dostępna w produkcie, który mieści się w dłoni – i na dodatek nie pozbawia Cię oszczędności życia. Revolution korzysta z nowej technologii taktowania „Macro-MMC”. Jest ona owocem doświadczenia zdobytego przez Black Lion Audio w pracy nad niezliczoną liczbą urządzeń taktujących i ich modyfikacji. Implementacja obwodu Macro-MMC przenosi konwertery na nowy poziom; daleko poza to, co dotąd prezentowały inne interfejsy do nagrywania. Black Lion Audio wmontowali tu również swoją najlepszą technologię A/D // D/A, oddając nam do dyspozycji tak nieporównaną moc tworzenia nagrań, z jaką nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia – w tak małym, poręcznym i niedrogim interfejsie.

 

 

Analogowy projekt z najwyżej półki

 

 

Krótko mówiąc, cyfrowa jakość hi-fi to za mało – potrzeba autentycznego analogowego układu, aby osiągnąć profesjonalne brzmienie podczas nagrywania i odtwarzania. Revolution 2x2 jest zbudowany z najnowocześniejszych, high-endowych układów scalonych. Układ wyposażono w najwyższej klasy kondensatory Vishay, Nichicon, Wima. Wszystkie wewnętrzne stopnie wzmocnienia zostały zoptymalizowane pod kątem najniższego stosunku sygnału do szumu. Wszystkie analogowe wejścia/wyjścia nie tylko zostały zbudowane z najlepszych komponentów, ale są one również w pełni symetryczne i odseparowane – aż po sam rdzeń konwertera! Większość producentów nie stosuje tych praktyk z takim rygorem, pozwalając tym samym na powstawanie zakłóceń i szumów zarówno podczas nagrywania jak i odtwarzania.

 

Szumoodporny

 

We wnętrzu Revolution działa również technologia „PG-i”, stworzona w oparciu o bogate doświadczenie, jakie firma Black Lion Audio zdobyła projektując „najlepsze w swojej klasie” kondycjonery zasilania.

Wszystkie szyny zasilające Revolution 2x2 są dokładnie filtrowane na każdym etapie aktywności – taka dbałość to coś, czego nie znajdziemy nawet w najbardziej szanowanym sprzęcie z najwyższej półki. Zasilanie jest odseparowane w całym układzie: w przedwzmacniaczach, przetwornikach, wewnętrznym zasilaniu, a nawet w zegarze. To w znacznym stopniu pomaga ograniczać zanieczyszczenie sygnału szumem pochodzącym z innych urządzeń podłączanych do Revolution 2x2.

 

Kompletny pakiet oprogramowania

 

Rewolucyjny interfejs wymaga, by go połączyć z równie przełomowym oprogramowaniem, i Revolution 2x2 coś takiego nam zapewnia. Nowy pakiet oprogramowania Revolution zaspokoi wszystkie Wasze potrzeby, od DAW po wtyczki.

 

Listę oprogramowania składającego się na pakiet Revolution Software Suite otwiera PreSonus Studio One Artist – absolutnie czołowa stacja DAW, dzięki której sprostacie wszystkim wyzwaniom produkcyjnym. A gdyby tego było mało, do pakietu dołączyliśmy także kolekcję wtyczek firm Izotope, Brainworx i Lindell.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

· Możliwość łączenia z komputerem poprzez port USB-C,

· Charakter obudowy: desktop (biurkowa),

· Równoczesne wejścia/wyjścia I/O: 2 x 2,

· Rozdzielczość A/D: 24 bity/192 kHz,

· Liczba przedwzmacniaczy: 2 x mikrofonowe, 2 x instrumentalne,

· Zasilanie Phantom: Tak,

· Wejścia analogowe: 2 x combo XLR-1/4" (mikrofonowe / liniowe),

· Wyjścia analogowe: 2 x 1/4" (odsłuchowe),

· Wejścia cyfrowe: 1 x koncentryczne SPDIF,

· Słuchawki: 1 x jack 1/4" TRS,

· Oprogramowanie: PreSonus Studio One Artist,

· Zasilanie: z magistrali USB.

 

OPINIE o Black Lion Revolution 2x2