Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

ART USB DualPre interfejs audio USB

Cena: 377 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta ART

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

ART USB DualPre

Stereofoniczny interfejs audio USB z przedwzmacniaczami mikrofonowymi.
 
USB Dual Pre jest wysokiej jakości przenośnym podwójnym przedwzmacniaczem z interfejsem USB umieszczonym w kompaktowej obudowie.

USB Dual Pre został zaprojektowany by zapewnić najwyższą jakość podczas nagrań w studio i poza nim. Oba nisko szumowe kanały posiadają wzmocnienie rzędu 48dB, oraz diody wskazujące pojawienia się sygnału i przesterowanie. Złącza wejściowe są symetryczne zrealizowane na gniazdach combo XLR i 1/4” TRS. Oba wyjścia są symetryczne, nisko impedancyjne buforowane z gniazdami 1/4”TRS.

USB Dual Pre może być zasilane zewnętrznym zasilaczem 12V, baterią 9V, napięciem dostarczonym z komputera przez złącze USB, lub jakąkolwiek ich kombinacją. Używając do zasilania samej baterii z wyłączonym zasilaniem Phantom przedwzmacniacz może pracować ponad 50 godzin. Czas pracy spada do około 20 godzin przy włączonym zasilani Phantom (w zależności od użytego mikrofonu), co cały czas wystarczy do pracy podczas całej sesji.

Wbudowane nisko szumowe zasilanie Phantom +48V dostępne jest na obu gniazdach niezależnie jak przedwzmacniacz jest zasilany, łącznie z zasilaniem przez złącze USB!

Na tylnym panelu znajduje się złącze słuchawkowe mini Jack 1/8” TRS z regulacją głośności i miksu wejść z monitoringiem ze złącza USB. Zapewnia on pełny monitoring bez opóźnień. Monitor mix jest również wysyłany na złącza wyjściowe 1/4” TRS. Umożliwia to odsłuch na zewnętrznych monitorach.

Interfejs USB jest zgodny ze specyfikacją USB 1,1. Używa on trybu adaptive mode przy odtwarzaniu i trybu asynchronicznego asynchronous mode podczas nagrywania. Przedwzmacniacz pracuje jako Urządzenie Audio USB używając sterowników wbudowanych w systemy Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista oraz Apple OS9.1/OSX, nie wymagając żadnych dodatkowych sterowników.

Kompaktowa obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium z gumowymi bokami, w surowym stylu. USB Dual Pre zapewni lata bezproblemowej pracy zachowując wysoką jakość dźwięku a dodatkowo przez różnorodność opcji zasilania, USB Dual Pre znajdzie szerokie zastosowanie w radiu, studiu czy nagraniach plenerowych.
  • Impedancja wejściowa - MIC: >4 kOhm
  • Impedancja wejściowa - LINE: 300 kOhm
  • Impedancja wyjściowa - LINE: 600 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (analog): 20 Hz - 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (cyfra): 20 Hz - 20 kHz
  • Zniekształcenia harmoniczne THD :<0,01%
  • Maksymalne wzmocnienie MIC: +48 dB
  • Częstotliwość próbkowania: 44,1 kHz, 48 kHz
  • Złącza cyfrowe :USB 1.1

OPINIE o ART USB DualPre