Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

JBL One Series 104 BT mobilne, aktywne monitory bluetooth

Cena: 882 zł

Dostępny - wysyłka do 2 dni

 

Zobacz pozostałe produkty producenta JBL

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

JBL One Series 104 BT mobilne, aktywne monitory bluetooth

JBL One Series 104 – super mobilne, aktywne monitory referencyjne JBL zoptymalizowane pod kątem pracy w małych środowiskach produkcyjnych. Monitory One 104 wyposażono w 4,5″ koaksjalny woofer z 0,75″ tweeterem. Na tylnym panelu znajduje się port bass reflex co dodatkowo zwiększa zakres w niskim paśmie. Każdy z głośników ma moc 30 W.

 

Kompaktowe aktywne monitory biurkowe

Z monitorami referencyjnymi JBL One Series 104, zaczęliśmy od misji zapewnienia twórcom treści możliwości słyszenia wszystkich szczegółów w celu uzyskania lepszych rezultatów podczas miksowania i edycji. Opierając się na siedmiu dekadach inżynierii JBL Professional, 104 reprezentuje nowy, innowacyjny zestaw głośników, zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić najdokładniejszą prezentację dźwiękową w swojej klasie.

Niesamowity dźwięk, który sprawił, że JBL jest najlepszym wyborem dla studiów nagraniowych, kin i koncertów na żywo, teraz w kompaktowym, przystępnym cenowo i stylowym głośniku biurkowym. JBL 104 Powered Reference Monitors są idealne dla nagrywających muzyków, podcasterów, producentów muzyki i video, a także dla wszystkich tych, którzy szukają przyjemnego doświadczenia słuchowego.

 

Zaufaj przejrzystości

Z monitorami JBL 104 Reference Monitors, usłyszysz prawdziwą czystość i szczegółowość, bez podbarwień. Modele 104 zapewniają wyraziste wysokie tony i bogate tony niskie tak, jak zamierzono.

Zostały one zoptymalizowane pod kątem ustawienia na biurku, z neutralnymi parametrami w zakresie niskich częstotliwości. Ich płynna reakcja pozaosiowa oznacza, że można monitorować z pewnością w szerokim sweet spocie.

 

Pro Performance

Najlepsze na świecie studia nagraniowe i podróżujący artyści polegają na profesjonalnych monitorach JBL, które zapewniają niezrównaną wierność i wydajność. Teraz zoptymalizowaliśmy tę technologię w naszej najmniejszej obudowie w historii. Nowa, innowacyjna konstrukcja współosiowa przetwornika 104 Reference Monitor wyposażona jest w głośnik wysokotonowy z precyzyjnie wyprofilowanym stożkiem niskotonowym.

Zapewnia to dokładne odwzorowanie dźwięku, wyjątkową szczegółowość i imponującą wydajność pozaosiową, dla najbardziej neutralnej prezentacji. Precyzyjnie wyprofilowany port o niskich częstotliwościach współpracuje z przetwornikiem, zapewniając dokładny bas na wszystkich poziomach odsłuchu. A dzięki niskiemu zakresowi częstotliwości do 60 Hz, będziesz pod wrażeniem uzyskanego basu, nawet bez subwoofera.

 

Głośno i wyraźnie

Monitory JBL 104 Reference oferują wysoki poziom wydajności, nawet przy głośnym odtwarzaniu. Jest to możliwe dzięki czystemu, zintegrowanemu wzmacniaczowi klasy D o mocy 60 W, który rozdziela po 30 W na głośnik.

Dzięki wydajnej konstrukcji, głośniki z serii One mogą być napędzane do 104 dB SPL (w szczycie), bez zniekształceń występujących w innych monitorach w tej klasie.

 

 

  • Dwa monitory koaksjalne 4,5” + 0.75”
  • BlueTooth
  • pasmo (-10db): 60Hz-20kHz
  • moc ciągła na kanał: 60W
  • wejścia: 1 x 3,5mm stereo aux, 2xRCA, 2x 6,5mm TRS zbalansowane
  • wyjścia: 1x3,5mm stereo słuchawkowe auto speaker mute
  • regulacja głośności
  • skuteczność 87dB 1m, Max. SPL szczyt 102dB,
  • waga: sterujący 2.06kg i dodatkowy 1m73 kg
  • wymiary: 247x153x124mm

AKCESORIA dla JBL One Series 104 BT mobilne, aktywne monitory bluetooth

OPINIE o JBL One Series 104 BT