Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Line 6 HX Effects procesor

Nowość
Foto Line 6 HX Effects

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Line 6
  • Galeria Line 6 HX Effects
  • Galeria Line 6 HX Effects

Line 6 HX Effects procesor

Line 6 HX Effects to kompaktowy multiefekt, zawierający ponad 100 efektów, przeniesionych z niezwykle cenionego modelu Helix, oraz kilkanaście efektów z równie lubianej przez gitarową brać M-Series oraz Stompmodeller. Sercem urządzenia jest "przeszczepiony" z Helixa potężny procesor DSP, który pozwala na jednoczesne używanie do 9 efektów. Sam efekt, dzięki ośmiu przyciskom, kolorowym podświetleniom LED oraz wyświetlaczom LCD, pozwala na szybki i intuicyjny dostęp do dowolnego efektu.

Na pokładzie HX Effects znajdziemy ponad 100 efektów z wspomnianego wyżej Helixaoraz efekt z modeli M13, M9, M5, DL4TM, MM4 TM, FM4 TM, DM4. Istnieje również możliwość wgrania własnych impulsów (IR), co powoli staje się już standardem w tego typu urządzeniach.

HX Effects to zdecydowanie więcej, niż zwykły multiefekt. Cztery wyjścia do sterowania wzmacniaczem, MIDI, dwie pętle efektów, dwa wejścia do pedałów ekspresji pozwalają zastosować najnowszy produkt Line 6 jako centrum dowodzenia naszym gitarowym sprzętem.

AKCESORIA dla Line 6 HX Effects procesor

OPINIE o Line 6 HX Effects procesor


MEDIA