Przewody DMX

Widok
Sortuj
Produktów
66 zł
Dostępny
39 zł
Dostępny
16 zł
Dostępny
29 zł
Chwilowo niedostępny
36 zł
Dostępny
58 zł
Chwilowo niedostępny
69 zł
Dostępny
122 zł
Dostępny
27 zł
Dostępny
29 zł
Chwilowo niedostępny
pierwsza
poprzednia
następna
Ostatnia
Produktów

Przewody DMX

Muzyka i efekty świetlne

Muzyka jest podstawą każdego udanego koncertu i imprezy. Jednak, aby impreza była naprawdę niezapomniana, organizatorzy często wykorzystują dodatkowe efekty świetlne. Laserowe show, reflektory, lampy stroboskopowe i wiele innych urządzeń sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza i na dłużej zapada w pamięć.

Jakie urządzenia wybrać i jak je zamontować?

Każde z urządzeń oferuje inne możliwości, zależne od rodzaju i modelu sprzętu. Aby uzyskać pożądany efekt, należy dobierać urządzenia do konkretnych miejsc. Lampy świetlne, np. reflektory, najlepiej sprawdzają się umieszczone bezpośrednio na scenie. Natomiast lasery lepiej zamontować na rusztowaniach lub specjalnych statywach.

Jakie przewody wybrać?

Aby urządzenia działały, niezbędne są przewody. Wybierając okablowanie, należy kierować się przede wszystkim jego jakością i dopasowaniem do urządzeń, jakie posiadamy. Warto wybrać przewody dobrej jakości, np. od firmy Stagg, ale nie warto na nich oszczędzać. Ważna jest także długość przewodu, szczególnie jeśli podwieszamy sprzęt wysoko. Należy wybrać przewód o minimalnej długości, która zapewni odpowiednią swobodę ruchu, ale jednocześnie nie będzie napięty. Dając urządzeniom kilka centymetrów przewodu więcej, zapewnimy pełen zakres ruchu i unikniemy ryzyka upadku sprzętu.