Przewody DMX

66 zł
Aktualnie niedostępny
29 zł
Aktualnie niedostępny
52 zł
Aktualnie niedostępny
110 zł
Aktualnie niedostępny
30 zł Cena regularna
26 zł
najniższa cena
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
26 zł
Dostępny

Przewody DMX

Muzyka jest podstawą każdego udanego koncertu i imprezy. Jednak, aby impreza była naprawdę niezapomniana, organizatorzy często wykorzystują dodatkowe efekty świetlne. Laserowe show, reflektory, lampy stroboskopowe i wiele innych urządzeń sprawiają, że zabawa jest jeszcze lepsza i na dłużej zapada w pamięć.>

Przewody DMX do oświetlenia scenicznego

Każde z urządzeń oferuje inne możliwości, zależne od rodzaju i modelu sprzętu. Aby uzyskać pożądany efekt, należy dobierać urządzenia do konkretnych miejsc. Lampy świetlne, np. reflektory, najlepiej sprawdzają się umieszczone bezpośrednio na scenie. Natomiast lasery lepiej zamontować na rusztowaniach lub specjalnych statywach.

Jak dobrać przewody do zasilania sceny

Aby urządzenia działały, niezbędne są przewody. Wybierając okablowanie, należy kierować się przede wszystkim jego jakością i dopasowaniem do urządzeń, jakie posiadamy. Warto wybrać przewody dobrej jakości, np. od firmy Stagg, ale nie warto na nich oszczędzać. Ważna jest także długość przewodu, szczególnie jeśli podwieszamy sprzęt wysoko. Należy wybrać przewód o minimalnej długości, która zapewni odpowiednią swobodę ruchu, ale jednocześnie nie będzie napięty. Dając urządzeniom kilka centymetrów przewodu więcej, zapewnimy pełen zakres ruchu i unikniemy ryzyka upadku sprzętu.