Zasilanie

287 zł
Dostępny
89 zł Cena regularna
81 zł
najniższa cena
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
81 zł
Dostępny
49 zł Cena regularna
45 zł
najniższa cena
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
45 zł
Dostępny
69 zł Cena regularna
63 zł
najniższa cena
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką.
63 zł
Dostępny
114 zł
Aktualnie niedostępny
194 zł
Aktualnie niedostępny
151 zł
Aktualnie niedostępny

Zasilanie

Kluby muzyczne powinny być wyposażone w odpowiedni sprzęt, który pozwoli zbudować możliwie najlepszą atmosferę do dobrej zabawy. Podstawą jest muzyka, więc należy zadbać o dobre nagłośnienie. Jednak zarówno na dyskotekach, jak i na koncertach, bardzo ważną rolę, poza muzyką, odgrywają efekty świetlne.

Okablowanie i osprzęt zasilający

Często zasiadając na widowni, nie widzimy plątaniny kabli i wielu innych sprzętów, które pozwalają połączyć ze sobą kolumny, mikrofony, instrumenty, lasery, lampy i wiele innych, ponieważ są one ukryte. Nie jest to jednak tylko kwestia estetyki, ale głównie wygody i zmniejszenia ryzyka potknięcia się o przewody.

Jaki sprzęt jest przydatny na scenie? Przede wszystkim, nagłośnienie i efekty świetlne potrzebują zasilania, a same listwy antyprzepięciowe nie wystarczą. Bardzo przydatne są dystrybutory mocy, do których można podłączyć wiele urządzeń jednocześnie, tak by połączenie było bezpieczne i wygodne. Dystrybutory różnią się między sobą przede wszystkim maksymalną mocą oraz ilością połączeń. Większe dystrybutory najlepiej sprawdzają się na dużych scenach, które pozwalają na jednoczesną obsługę wielu urządzeń na raz.

Najazdy kablowe

Oczywiście, sprzęt oświetleniowy należy podłączyć za pomocą przewodów, ale te nie powinny leżeć bezpośrednio na scenie. Wówczas osoby znajdujące się na niej mogą się potknąć, a wózki ze sprzętem, które przejeżdżają przez scenę, mogą uszkodzić przewody. Bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystywanie najazdów kablowych, czyli płaskich mostków, pod którymi możemy ukryć przewody. Spełniają one dwie główne funkcje: z jednej strony zabezpieczają przewody, ponieważ najazdy są bardzo wytrzymałe i można po nich przejeżdżać, a z drugiej strony sprawiają, że ukryte pod nią kable nie wyglądają nieestetycznie.