Futerały

Filtry

    Producent
  • Produkty
  • Cena
    -
Kategorie
Widok
Sortuj
Produktów
834 zł
Dostępny
109 zł
Dostępny
129 zł
Chwilowo niedostępny
843 zł
Dostępny
59 zł
Dostępny
191 zł
Chwilowo niedostępny
90 zł
Chwilowo niedostępny
64 zł
Dostępny
527 zł
Chwilowo niedostępny
129 zł
Dostępny
584 zł
Na zamówienie
1841 zł
Chwilowo niedostępny
207 zł
Dostępny
81 zł
Dostępny
81 zł
Dostępny
171 zł
Chwilowo niedostępny
pierwsza
poprzednia
następna
Ostatnia
Produktów

Futerały

Futerały

Służą do bezpiecznego przechowywania i przenoszenia instrumentów. Doskonałe pod względem protekcji są futerały twarde. Futerały wykonuje się z materiałów t.j. drewno, utwardzona pianka, materiału ABS lub carbonu (włókna węglowego). Wnętrze futerału powinno być wyłożone delikatnym materiałem oraz posiadać poduszki i rzepy lub paski do zabezpieczenia instrumentu. Wraz z futerałem powinniśmy również otrzymać kołderkę do przykrycia instrumentu. Wewnątrz futerału znajduje się miejsce na smyczek bądź też kilka smyczków oraz kieszonka na akcesoria t.j. kalafonia czy zastępcze struny. Niektóre futerały posiadają wewnątrz higrometr do pomiaru wilgotności.

Przy wyborze futerału trzeba pamiętać o rozmiarze instrumentu, do którego wybieramy futerał.

Futerały skrzypcowe firmy Stagg są lekkie i poręczne. Posiadają szelki, co ułatwia noszenie instrumentu, oraz rączkę. Wykonane są z nylonu w kolorze czarnym. Zapinane są na suwak. Posiadają również dużą kieszeń na akcesoria bądź nuty. Z przodu futerału widnieje logo marki Stagg.

Futerał wiolonczelowy Stagg ABS VNC 4 wykonany został z twardego materiału ABS uniemożliwiającego uszkodzenie instrumentu. Wnętrze futerału wyłożone jest czarnym pluszem, co maksymalizuje protekcję instrumentu. Wewnątrz posiada kieszonkę na akcesoria, posiada także trzy rączki do wygodnego przenoszenia. Zapinany jest na klamerki, które gwarantują, że instrument samoistnie nie otworzy się podczas transportu. Wykończenia są aluminiowe, co idealnie współgra z czarnym kolorem futerału. Z przodu futerału widnieje logo marki Stagg. Dodatkowo posiada kółeczka umożliwiające transport instrumentu bez zbędnego noszenia oraz podpórki, które nie dopuszczą do zarysowania futerału. Przeznaczony jest dla wiolonczeli w rozmiarze 3/4 lub 4/4.