Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Akcesoria do instrumentów dętych

Filtry

    Producent
  • Produkty
  • Cena
    -
Kategorie
Widok
Sortuj
120 zł
14 zł
45.9 zł 51 zł
79 zł
44.9 zł 50 zł
13 zł
85 zł
pierwsza
poprzednia
następna Ostatnia
Produktów

Akcesoria do instrumentów dętych

Każdy muzyk chce by jego brzmienie było jak najlepsze. W tym celu wybiera dobre instrumentu, odpowiednie nagłośnienie i sprzęt poprawiający komfort gry.
Wpływ na brzmienie naszego instrumentu ma wiele czynników, takich jak na przykład materiał użyty do produkcji danego instrumentu, ale również ważne są akcesoria, które nie są zbędnym dodatkiem, lecz przydatną pomocą.

Każdy rodzaj instrumentu posiada możliwość dokupienia dedykowanych dla niego akcesoriów. Nie inaczej jest w przypadku instrumentów dętych, do których można dokupić akcesoria takie jak stroiki, środki do pielęgnacji instrumentustatywy, ustniki, metronomy i wiele innych. To o co warto zadbać to w szczególności, to konserwacja instrumentu. Przykładem dobrego środka do pielęgnacji jest  Yamaha Bore Oil. Jest to płyn przeznaczony do konserwacji instrumentów dętych drewnianych. Zapewnia on odpowiednią ochronę drewna i jego wilgotność, dzięki czemu brzmienie staje się lepsze.

Akcesoria do instrumentów dętych nie są niezbędne do gry, ale są bardzo przydatne, dlatego jeśli czegoś potrzebujemy to warto się rozejrzeć za odpowiednimi akcesoriami do naszego instrumentu.