Kule lustrzane

Widok
Sortuj
Produktów
46.5 zł
Chwilowo niedostępny
59 zł
Chwilowo niedostępny
74 zł
Chwilowo niedostępny
599 zł
Chwilowo niedostępny
179 zł
Zapytaj o dostępność
84 zł
Chwilowo niedostępny
pierwsza
poprzednia
następna
Ostatnia
Produktów

Kule lustrzane

Kluby muzyczne cieszą się bardzo dużą popularnością, która zdaje się nie maleć z roku na rok. Każdy klub różni się od siebie w zależności od gatunków muzycznych jakich możemy w nich posłuchać i wystroju, który zależy od właściciela, ale w każdym tego typu miejscu możemy zauważyć kilka podobieństw, takich jak sprzęt wykorzystywany do wystroju.

Sprzęt wykorzystywany do wystroju klubów muzycznych

Kluby muzyczne często są przyciemnione i oświetlane za pomocą efektownych lamp i reflektorów. Gra świateł tworzy bardzo interesujący efekt, który wraz z odpowiednio dobranym repertuarem muzycznym pomaga podnieść jakość zabawy. Poza lampami można spotkać także inne sprzęty, na przykład kule lustrzane.

Kula lustrzana jako element wystroju klubów muzycznych

Kula nie wisi pod sufitem bez ruchu, a przynajmniej nie powinna, bowiem wówczas nie stworzy tak imponującego efektu. Kule wspomagane są za pomocą silnika, który obraca ją ciągłym ruchem, a prędkość tego ruchu można spowalniać lub przyspieszać w zależności od wybranego przez nas modelu. Kiedy światło pada na kulę, ta odbija go od swoich niewielkich luster, co sprawia, że światło pada na ściany w postaci niewielkich poruszających się punktów. Ilość i wielkość punktów zależy od rozmiaru kuli, ilości luster oraz odległości kuli od ściany na którą pada odbite światło.

Wskazówki dotyczące wyboru i umieszczenia kuli lustrzanej

Decydując się na wybór takiej kuli warto zwracać uwagę przede wszystkim na jej rozmiar i warto pamiętać, że bardzo ważne jest także to, aby umieścić ją w takim miejscu, by łapała dużo światła, dlatego powinna współpracować z reflektorem lub innym sprzętem, który rzuca światło. Właśnie dlatego często podwiesza się kulę w takim miejscu, by znajdowała się ona w centrum, tak by odległość pomiędzy kulą a ścianami była mniej więcej taka sama. Wybierając kulę, warto zwracać uwagę na materiał, z którego wykonane są lustra. Najczęściej jest to tworzywo sztuczne, które jest często polecane, ponieważ w przypadku rozbicia się kuli nie powstają ostre, niebezpieczne odłamki.