Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

PreSonus Eris E5 aktywny monitor studyjny

EAN: 673454002199
Promocja

Cena: 498 zł

raty 10 x 49.8 zł

raty 10 x 49.8 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta PreSonus

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

PreSonus Eris E5

Kiedy zaczynasz poważnie mysleć o profesjonalnym nagraniu lub miksowaniu to jest czas na nową serię monitrów Presonus Eris - serię monitorów studyjnych. Tanie głośniki komputerowe czy głośniki stereo nie są w stanie przekazać prawdziwych informacji o Twoim nagraniu. Dlatego Eris to prawdziwe monitory studyjne, zapewniając bardzo dokładną odpowiedź z precyzyjnego basu i bardzo jasnej i klarownej górny. To jest rozwiązanie jakiego potrzebujesz w domowym studiu. Dzięki dobrze zaprojektowanej Kevlarowej membranie przetwornika niskich częstotliwości, jedwabnemu kopułkowemu przetwornikowi wysokotonowemu i czułemu wzmacniaczowi klasy AB i oraz profesonalnemu rozwiązaniu regulacyjnemu Eris dotarcza wysokiej klasy system monitorujący. Jednak Eris są wciąż bardzo przystępne cenowo a z dwóch modeli, można łatwo znaleźć monitor który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom w studio.

 

Jeśli przestrzeń twojego studia jest na wagę złota świetnym rozwiązaniem jest  Eris E5, który zajmuje zaledwie 178 x 260 x 195 mm i waży zaledwie 4.63 kg w związku z tym można ustawić je w każdym dowolnym miejscu studia.
ERIS E5 to 5,25-calowy, Kevlarowy driver niskich częstotliwości zasilany z 45W wzmacniacz klasy AB, oraz 1-calowy (25 mm), jedwabna kopułka Tweeter zasilany, 35W wzmacniacz klasy AB. Daje to w sumiei SPL na poziomie 102 dB SPL a jego pasmo przenowszenia to 64 Hz do 22 kHz. W przypadku monitorów studyjnych tej wielkości i klasie cenowej, to imponujący wynik.

OPINIE o PreSonus Eris E5