? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Pioneer DJM-S9 mikser DJ

Foto Pioneer DJM-S9

Cena: 7249 zł

raty 10 x 797.39 zł

raty 10 x 797.39 zł
raty 20 x 434.94 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Pioneer
  • Galeria Pioneer DJM-S9
  • Galeria Pioneer DJM-S9
  • Galeria Pioneer DJM-S9
  • Galeria Pioneer DJM-S9

Pioneer DJM-S9 mikser DJ

Dwa kanałowy mikser DJM-S9 dla Serato DJ stawia moc Personalizacja w rękach DJ, szybkie, dokładne i konfigurowalny crossfader, plus wydajność klocki i przyciski FX, że DJ-ów można mapować do ich preferencji. Mikser zapewnia plug-and-play integracji z Serato DJ cztery talie i oferuje wsparcie DVS, pokładzie pokonać FX, dwie karty dźwiękowej USB i ładowane od góry wejściowy przełącznika przetwornikami DJ.

 

DJM-S9 jest zbudowany do wytrzymania najbardziej rygorystyczne zarysowania występy i każdy DJ stylu. Własności magnetyczne crossfadera jest wytrzymałe i elastyczne, konfigurowalny Fader zderzaki, uczucie dostosować, wyciąć lagi i tłumikiem krzywej. Podkładki wydajność kolorami daje natychmiastowy dostęp do pętli, kije, próbek i rolki - lub DJ-ów można skonfigurować pads do uruchomienia ich ulubione funkcje Serato DJ.

 

Plus DJ-ów można dostosować przyciski FX i banków do wyboru 55 DJ Serato FX i 15 pokładzie FX Beat i manipulować parametrami z wykręcania suche i mokre, na każdym kanale. Oraz dźwignię FX on/off oznacza, że można wyjść ich twórczej kompozycji w programie flash.

 

Wszechstronny DJM-S9 jest w domu w jakiekolwiek pro-DJ zestaw-up. DVS kontroli oznacza, że DJ-ów można użyć CDJs i gramofony do kontroli Serato DJ; -Serato DJ użytkowników można uzyskać dostęp pokładzie FX i użyć podkładki wydajność dać dotykowe występy bez oprogramowania.

 

DJM-S9 jest ostatecznym mikser Serato DJ plug-and-play, z dwóch kart dźwiękowych USB do wynajęcia dwóch DJ-ów grać back-to-back bezproblemowo. Wejściowy przełącznika jest na mikser, więc nie trzeba się bawić z tyłu jednostki pomiędzy zestawami. DJ-ów można przełączać się między wszystkich czterech Serato DJ decks, DVS wsparcie sprawia, że DJM-S9 idealny dla Serato DJ-ów, którzy wolą grać za pomocą CDJs lub gramofonów. Oraz DJ-ów można nagrywać bezpośrednio do oprogramowania podczas występu.

 

Funkcje:

- Bardzo czułe operacji. Fader niskiej latencji zapewnia szybkie, dokładne odpowiedzi, podczas gdy DJ-ów można zmienić obciążenia operacyjne przy użyciu pokrętło regulacji uczucie. Zderzaki amortyzatorów Fader znajdują się w trzech materiałów, więc DJ-ów można wybrać poziom oporu, jaki preferują.

- Solidna budowa zapewnia doskonałą trwałość. DJM-S9 jest zbudowany na ostatni przy użyciu crossfader bezkontaktowe, magnetyczne i metalowych wałków, które odporne na wielokrotne wykorzystanie przez długi okres bez utraty wiarygodności.

- Konfigurowalne łuk i odwrotnej. DJ-ów można dostosować crossfader curve cechy do ich stylu i użyć odwrotnej do przełącznik lagi cięcie od dołu do góry.

- 15 pokładzie FX Beat z dodany parametr kontroli. Sześć dedykowane przyciski wywołać popularne Echo, Delay, Reverb, Phaser, Flanger i Trans efektów w czasie z BPM. DJ-ów można zastąpić je z innych pokładowych pokonać FX - i przypisać sześciu więcej FX wygrało drugi bank.

- 55 Serato DJ FX. DJ-ów puszka metalowa mapa sześć przycisków, plus dodatkowe banku, do ich ulubionych Serato DJ FX zasilany przez iZotope.

- Filtr FX. Przełęcz wysoki/niski filtr na każdym kanale pozwala DJs manipulować FX; DJ-ów można przełączać to dla innych filtrów i FX, łącznie z Dub Echo, hałasu i paki

- Prasowa FX. Użyj dużej dźwigni styl RMX-1000 do wyzwalacza FX krótko, zablokować je na lub zjazdu ustalenia szybko

 

Specyfikacja:

- Oprogramowanie: Serato DJ

- Wejście porty: CD/linii x 2(RCA), telefon x AUX 2 (RCA) MIC x 1(XLR & ¼-inch TRS jack) x 1 (RCA)

- Wyjście porty: Master Out 2 x (RCA x 1, x 1 XLR) stoisko na x 1(¼-inch TRS jack) słuchawkowe Monitor Out 2 x (stereo jack ¼ cala, 3.5 mm stereo minijack)

- Inne porty: USB x 2

- Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

- Całkowite zniekształcenie harmoniczne stosunek: 0.005% lub mniej

- Stosunek S/N: 107 dB (USB)

- Dostępne w dwóch kolorach: złotym i czarnym

- Maksymalne wymiary (W X H X D): 267 x 107.9 x 407.3 mm

- Maksymalne wymiary (W X H X D): 267 x 107.9 x 407.3 mm

- Jednostki wagi: 4,6 kg

 

Serato DJ System Requirments:

- Zastosowanie systemu operacyjnego (Windows?: Windows 8.1 / Windows 7 (CPU) Intel Core i3, i5 lub i7 1.07 GHz / 4GB (pamięci)

- Zastosowanie OS (Mac): Mac OS X v10.10 / 10.9 / 10,8 (CPU) Intel Core i3, i5 lub i7 1.07 GHz / 4GB (pamięci)

- Wyświetlacz rozdzielczość: 1280 x 720 lub wyższy

- USB: Port USB 2.0

Miejsca na dysku twardym wolna: 5 GB

AKCESORIA dla Pioneer DJM-S9 mikser DJ

OPINIE o Pioneer DJM-S9 mikser DJ