Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Nagłośnienie perkusyjne

Widok
Sortuj
2779 zł
1799 zł
759 zł
pierwsza
poprzednia
następna
Ostatnia
Produktów

Nagłośnienie perkusyjne

Są takie instrumenty, które prędzej czy później będą potrzebowały nagłośnienia, nawet jeśli z natury są głośne. Przykładem jest perkusja, która jest znana jako instrument bardzo głośny, ale na koncercie nawet perkusja wymaga odpowiedniego nagłośnienia, bo w przeciwnym razie byłaby zbyt słabo słyszalna.

Są także perkusje, które wymagają nagłośnienia nawet w warunkach mieszkalnych. Mowa tu o modelach elektronicznych. Perkusja elektroniczna jest bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto nie może sobie pozwolić na perkusję akustyczną. Nagłośnić perkusję elektroniczną możemy na różne sposoby, ale jednym z częściej wybieranych jest podłączenie jej do urządzenia zwanego odsłuchem. Przykładem może być Roland PM-10. Jest to urządzenie przypominające połączenie wzmacniacza z monitorem odsłuchowym. Model ten posiada dziesięciocalowy głośnik i trzycalowy tweeter, a ponadto ma wbudowane dwa kanały wsparte mocą 30W.

Perkusja może posiadać piękne, głębokie i naturalne brzmienie, nawet jeśli mówimy o perkusjach elektronicznych. Ważne jednak aby nagłośnienie było wysokiej jakości, ale to nie problem, ponieważ dobrego sprzętu nagłośnieniowego nie brakuje.