Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

RCF F16XR mikser analogowy

Cena: 1839 zł

raty 10 x 183.9 zł

raty 10 x 183.9 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta RCF

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

RCF F16XR

RCF F16XR - To mikser bazujący na bogatym analogowym brzmieniu profesjonalnej serii mikserów RCF E z estetycznym intuicyjnym panelem, wysokiej jakości komponentami, które pomogą zmiksować muzykę z najlepszym wynikiem jakości przy minimalnym doświadczeniu technicznym realizatora. Umieszczony w solidnej metalowej obudowie opiera się na w pełni symetrycznej i niskoszumowej ścieżce audio od wejścia do wyjścia z pojedynczymi kompresorami sterującymi w celu ograniczenia szczytowych wartości sygnału. Posiada trzy pasmowy EQ na wejściach mikrofonowych z regulacją parametryczną środkowego pasma oraz 3 pasmowy EQ na kanałach stereo. Wysokiej jakości efekty FX, wyjście AUX oraz złącze USB do rejestrowania miksu oraz odtwarzania plików audio.

Wysokiej jakości przedwzmacniacze z możliwością zasilenia phantom są inspirowane mikserami serii E, oferują one wysoką jakość dźwięku i dynamikę.
Ponad to model F 16XR posiada wejście Hi-Z dla instrumentów muzycznych, takich jak instrumenty akustyczne z przetwornikami piezoelektrycznymi oraz gitar elektrycznych i basowych.

Cała seria mikserów F została zaprojektowana przez R&D RCF

AKCESORIA dla RCF F16XR

OPINIE o RCF F16XR