Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Blackstar ID:Core Stereo 10 v3 combo gitarowe

EAN: 845644006595
Nowość

Blackstar ID:Core Stereo 10 v3 combo gitarowe

Blackstar ID:Core Stereo 10 v3

Blackstar od lat dostarcza nam świetnych wzmacniaczy do gitar elektrycznych, basowych i akusytcznych. Przez ten czas marka zyskała duże grono wiernych fanów, którzy cenią markę za jakość, świetne, oryginalne brzmienie oraz rozwiązania, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Szeroka oferta wzmacniaczy obejmuje zarówno duże, lampowe konstrukcje idealne na sceny, jak i niewielkie comba do ćwiczeń w domowych warunkach.

Blackstar ID:Core Stereo 10 v3 - nowa odsłona popularnego wzmacniacza

Nowa odsłona światowego bestsellera jakim był ID:Core Stereo! To niewielkie combo zaskakuje możliwościami i przede wszystkim jakością brzmienia. Dzięki technologii Super Wide Stereo otrzymujemy porywający ton i niesamowity dźwięk, który zaskakuje czystością, a także dynamiką również przy używaniu wbudowanych efektów. Z łatwością wykręcimy krystalicznie czyste brzmienia oraz mocno przesterowany sygnał. Szereg innowacyjnych rozwiązań pozwala na przesyłanie sygnału na żywo do smartfona czy tez zapisywanie nagrywanego materiału bezpośrednio na dysk komputera. W zestawie otrzymujemy również zaawansowane oprogramowanie Architect, z któego mamy dostsęp do symulatora kolumn gitarowych Cab Rig Lite. Całość możliwości tworzy małe combo o świetnych parametrach - dzięki temu już nawet tanie konstrukcje mogą ofiarować Ci profesjonalne brzmienia i dużo dobrej zabawy

ID: Core Stereo 10 to najmniejszy wzmacniacz z rodziny ID:Core oparty na dwóch głośnikach 3-calowych. W porównaniu do większych i mocniejszych braci, różni się jedynie mocą i wielkością głośników. To idealny wybór, jeżeli naprawdę szukamy małego combo do warunków domowych, a oczekujemy naprawdę profesjonalnego brzmienia, które pozwoli nam wysłyszeć wszystkie detale podczas ćwiczeń. Wzmacniacz dostarcza dużo możliwości brzmieniowych, co uprzyjemnia ćwiczenie, uczy również stosowania efektów oraz pozwala na poszukanie swojego indywidualnego, oryginalnego tonu! Dodatkowo ID:Core 10 to również dobry pomysł, jeżeli dużo podrózujemy i chcemy ćwiczyć wszędzie tam, gdzie mamy ochotę! Nie zajmuje dużo miejsca a pozwala cieszyć się świetną jakością gry.


Blackstar ID:Core Stereo 10 v3 - cechy:

Przyjazny interface - łatwe i intuicyjne sterowanie pozwala w szybki i prosty sposób ustawić profesjonalne brzmienie. Oczywiście wzmacniacz oferuje też dogłębną edycję programowania parametrów w pełnym zakresie tonalnym.

Łączność TRRS - dzięki przewodowi TRRS 3,5 mm w łatwy sposób możemy komunikować się w dwie strony z kompatybilymi urządzeniami (system IOS oraz Android)

Cab Rig Lite - Oprogramowanie symulator kolumn gitarowych. Szerokie możliwości konfigutacji pozwalają na ustawienie parametrów kolumny, mikrofonu czy pomieszczenia.

Parametr ISF - Opatentowany sposób kreowania tonu w sekcji IQ poprzez przełączenie charakteru (brytyjskieamerykańskie)

Super Wide Stereo - Świetne brzmienie dzięki zastosowaniu głośników szerokopasmówych w trybie stereo. Skutkiem tego są nie tylko genialnie brzmiące efekty w jakości studyjnej, ale również doskonałe brzmienie wszystkich urządzeń, które podłączymy - czy to telewizor, konsola czy odtwarzacz muzyki. ID: Core to wzmacniacz, którego możesz używać codziennie i do wszystkiego!

Interface - 4-kanałowe USB umożliwia nagrywanie bezpośrednio na komputer oferując niską latencję oraz profesjonalny reamping.

Architect - oprogramowanie oferujące rozbudowane funkcje edycji i udostępniania zestawów ustawień

Specyfikacja:

 • Technologia:Tranzystorowa
 • Moc: 10 W (2 x 5 W Super Wide Stereo)
 • Głośnik: 2 x Blackstar 3”
 • Kanały6: Clean warm, clean bright, crunch, super crunch, OD1 , OD2
 • Kontrolery: Input, voice, gain, volume, isf, modulation, delay, reverb, effect type, effect level, tap,
 • 6 brzmień: Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD1, OD2
 • Opatentowany obwód ISF (Infinite Shape Feature)
 • Efekty: 4 x opóźnienie, modulacja i pogłos
 • 12 zestawów ustawień
 • Symulator kolumn Cab Rig zapewniający autentyczne brzmienie
 • Wyjście słuchawkowe
 • Wejście liniowe
 • Łatwe transmitowanie sygnału w obu kierunkach za pomocą przewodu TRRS 3,5 mm
 • Złącze USB audio
 • Zintegrowany tuner
 • Opcjonalny przełącznik nożny Blackstar FS-11 lub FS-18 (tylko dla modeli ID:CORE V3 20 i 40)
 • Zasilanie dołączonym do zestawu zasilaczem sieciowym lub opcjonalnym powerbankiem Blackstar PB-1

OPINIE o Blackstar ID:Core Stereo 10 v3