Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Korg SledgeHammer - tuner git. basowej

Stara cena 88 zł
Oszczędzasz 3 zł (3%)
Cena: 85 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Korg

Konkurs opinii - strona

Korg SledgeHammer - tuner git. basowej

klip tuner z kolorowym wyświetlaczem do gitary i basu 

SLEDGEHAMMER, to nowy tuner gitarowo-basowy, który rozszerza rodzinę klip tunerów KORGA zapewniającą dogodną lokację na instrumencie. Nowy tuner oferuje doskonałą widoczność dzięki zastosowaniu w nim wysokiej jakości kolorowego wyświetlacza LCD z wysokim kontrastem. Tuner może być kontrolowany jedną ręką, dzięki czemu możemy zmieniać jego ustawianie nie przerywając gry na instrumencie. Za stabilność mocowania na instrumencie odpowiada bardzo solidny i elastyczny mechanizm mocujący.

Oprócz tradycyjnego trybu chromatycznego SLEDGEHAMMER oferuje możliwość wyboru trybu gitarowego i basowego. W każdym trybie numer struny jest pokazany tuż przy jej nucie (wysokości dźwięku) przez co w każdym momencie będziesz dobrze zorientowany o prawidłowym strojeniu. Możesz również wybrać ustawienia CAPO, dzięki temu swobodnie dostosujesz ustawienia strojenia do swoich potrzeb, w każdej sytuacji.

Dostępnych jest wiele różnorodnych funkcji wspierających strojenie, m.in.: kalibracja umożliwiająca różnorodne ustawienia strojów podczas koncertu, automatyczne wyłączenie po określonym czasie oraz funkcja tworzenia kopii zapasowej stworzonych ustawień, która działa również gdy tuner jest wyłączony.

OPINIE o Korg SledgeHammer - tuner git. basowej