Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Kawai CN39 WH pianino cyfrowe

Kawai CN39 WH pianino cyfrowe

Kawai CN39 – pianino cyfrowe serii CN

Spróbuj gry na tym pierwszorzędnym pianinie cyfrowym, którego brzmienie i uczucie gry zachwyci Cię już od pierwszych chwil użytkowania. Tysiące przepięknych, bogatych brzmień w towarzystwie najwyższej funkcjonalności dostarczanej przez złącza USB. Całość koronuje elegancka obudowa, dzięki czemu zyskujesz instrument zarówno pięknie brzmiący, jak i rewelacyjnie się prezentujący.

 

Kawai CN39 - nowy standard pianin cyfrowych z najwyższej półki

Model Kawai CN39 łączy w sobie najwyższej klasy akcję klawiatury Responsive Hammer III i oszałamiające brzmienia fortepianów koncertowych Kawai SK-EX i EX. Cztery wyjścia słuchawkowe o olbrzymiej mocy, wygodna i poręczna funkcjonalność audio USB, łączność Bluetooth oraz szeroki wybór brzmień – pianino cyfrowe Kawai CN39 dostarcza najwyższych muzycznych doznań za bezkonkurencyjną cenę.

 

Kawai CN39 – akcja klawiatury Responsive Hammer III

Dostępna w modelu Kawai CN39 wysokiej jakości akcja klawiatury Responsive Hammer III gwarantuje uczucie gry wiernie przypominające to znane z koncertowych fortepianów akustycznych, o realistycznej mechanice i stabilności, bezsprężynowy design dostarcza płynnego i naturalnego uczucia gry. System trójsensorowy zwiększa responsywność i dokładność każdego uderzenia, podczas gdy wzmocnienia budowy instrumentu pozwalają zminimalizować hałas i chwianie się klawiszy podczas gry pasaży staccato i fortissimo.

 

 

Waga klawiatury jest odpowiednio ważona w taki sposób, by klawisze odpowiedzialne za niższe tony były cięższe, natomiast za wyższe lżejsze – dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku pianin akustycznych. Symulacja efektu wymyku (let-off) wiernie rekonstruuje bardzo subtelne uczucie pod palcami, jakiego doznajemy podczas subtelnej, delikatnej gry (a dokładniej chwilę po uderzeniu klawisza).

 

Naturalna przeciwwaga 88-klawiszy

W nawiązaniu do odpowiednio ważonych klawiszy, akcja klawiatury Responsive Hammer III została wyposażona również w przeciwwagę umieszczoną między każdym czarnym i białym klawiszem. Podobnie, jak w przypadku pianina akustycznego znakomicie zbalansowana waga pozwala ulepszyć jakość uczucia gry na klawiaturze podczas grania pasaży w pianissimo i dba o odpowiedni ciężar przy cięższej grze.

 

 

OPINIE o Kawai CN39 WH