Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

JBL EON615 - B-stock kolumna aktywna 1000W, Bluetooth Smart Ready 4.0

B-stock

Cena: 1728 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta JBL

Konkurs opinii - strona

JBL EON615 - B-stock kolumna aktywna 1000W, Bluetooth Smart Ready 4.0

 

Produkt raz wyciągniety z opakowania na sklepie w celach pórównawczych. Produkt zapakowany ponownie, oferowany w niższej cenie.


Zarejestruj zakupiony produkt na stronie
http://essaudio.pl/przedluzenie-gwarancji
w ciągu 2 tygodni od daty zakupu by przedłużyć swoją gwarancję do 5 lat.
Nie zwlekaj, zrób to już dziś.
 
EON615, dwudrożny zestaw z 15-calowym wooferem. Wyposażony jest we wbudowany wzmacniacz o mocy 1000 W, zapewniający wyjątkową dynamikę dźwięku w wielu różnych zastosowaniach, od stałych instalacji PA po nagłośnienie zespołów muzycznych. Nowo opracowane przetworniki JBL są zdolne do generowania wysokiego ciśnienia dźwięku, z jednoczesnym zmniejszeniem poziomu zniekształceń w całym paśmie częstotliwości.
 
Fundamentem wysokiej efektywności EON615 jest przełomowy projekt falowodu, eliminujący typową słabość konwencjonalnych systemów głośnikowych, polegającą na tym, że odpowiedź częstotliwościowa zestawu jest inna w jego osi i poza nią. Inżynierowie z JBL dokonali pomiarów charakterystyki promieniowania dźwięku przez każdy z przetworników w 36 punktach, wykorzystując do tego celu stosowane wyłącznie przez JBL bardzo precyzyjne techniki pomiarowe. Na podstawie uzyskanych wyników zaprojektowano osobne falowody dla każdego z głośników, zapewniające pełną kontrolę radiacji dźwięku w zakresie wysokich częstotliwości, w punkcie podziału pasma oraz w zakresie niskich tonów.
 
Dzięki specjalnemu pofałdowaniu falowodów uzyskano strukturę kształtującą dyspersję częstotliwości w całym paśmie, co sprawia, że odpowiedź częstotliwościowa zestawu pozostaje jednolita w całym 90-stopniowym obszarze pokrycia. Jednolitość odpowiedzi częstotliwościowej zestawu, osiowej i pozaosiowej, gwarantuje równomierne pokrycie dźwiękiem oraz wysoką czytelność przekazu, co oznacza z kolei, że wspaniałym i transparentnym brzmieniem EON615 mogą się cieszyć wszyscy słuchacze na widowni. Są to cechy stanowiące podstawę brzmienia wysokiej klasy monitorów studyjnych, po raz pierwszy osiągniętego w przenośnym i przystępnym cenowo systemie nagłośnieniowym. 
 
Mając na uwadze, że precyzyjne dostrojenie systemu wymaga zaawansowanego i wygodnego sterowania, inżynierowie z JBL opracowali oprogramowanie dla iOS i Androida, komunikujące się z EON600 poprzez interfejs

Bluetooth Smart Ready 4.0. Umożliwia ono zdalną regulację głośności, 5-pasmową korekcję parametryczną, a także zapis i przywoływanie własnych presetów. Za obróbkę sygnału odpowiada 32-bitowy,130 MHz-owy, najlepszy w swojej klasie procesor DSP, charakteryzujący się  minimalnym zużyciem energii, dużą szybkością działania oraz wysoką jakością algorytmów przetwarzania audio. Cztery strategicznie rozmieszczone uchwyty ułatwiają przenoszenie, zaś specjalnie uformowane nóżki pozwalają na bezpieczne stakowanie zestawów, ich transport i przechowywanie. Niezwykle wytrzymałe obudowy gwarantują niezawodność i trwałość, co jest cechą charakterystyczną produktów JBL.
 
Najważniejsze cechy:
  • EON 615 to wysokiej klasy kolumna aktywna o dużej mocy i doskonałych parametrach użytkowych
  • Moc:1000 W (2 x 500)
  • System: aktywny, dwudrożny 15",obudowa typu bass-reflex
  • Maksymalny poziom SPL: 127 dB
  • Zakres częstotliwości (-10 dB): 46.8 Hz - 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (+/-3 dB): 50.8 Hz - 20 kHz
  • Kąty propagacji: 90° x 50°
  • Wzmacniacz: Class D
  • Wymiary: wysokość 708.025 szerokość 428.625. głębokość 368.3 (mm)
  • Waga: 17.69 kg

OPINIE o JBL EON615 - B-stock