Logo hurtowniamuzyczna.pl
Logo hurtowniamuzyczna.pl

Wzmacniacze klawiszowe

Filtry

    Producent
  • Produkty
  • Cena
    -
Kategorie
Widok
Sortuj
pierwsza
poprzednia
następna
Ostatnia
Produktów

Wzmacniacze klawiszowe

Wzmacniacze

Instrumenty klawiszowe są niezwykle uniwersalne, ponieważ nadają się do każdego gatunku muzycznego. Pomaga w tym między innymi bardzo szeroka gama brzmień i efektów. Elektroniczne instrumenty takie jak keyboard, syntezator czy stage piano, posiadają wbudowane głośniki, które bez problemu wystarczą do domowego grania, jednak chcąc mieć możliwość koncertowania, powinniśmy zastanowić się nad wyborem wzmacniacza klawiszowego, ponieważ wbudowane głośniki będą niewystarczające.

Wzmacniacz klawiszowy wygląda jak ten znany wielu muzykom jako wzmacniacz gitarowy, jednak różni się możliwościami. Ile może kosztować dobry wzmacniacz? Wybierając taki sprzęt powinniśmy skupić się przede wszystkim na jakości brzmienia, ponieważ barwy i efekty są już wbudowane w nasz instrument klawiszowy. Dobrym wyborem będzie wzmacniacz Roland KC 60, który posiada dziesięciocalowy głośnik, moc 40W oraz czteropunktowy korektor EQ oferując tym profesjonalną jakość brzmienia.

Podczas wyboru wzmacniacza klawiszowego warto zwrócić na rozmiar głośnika, ponieważ to bardzo ważny aspekt. Warto celować w marki takie jak Kustom, Behringer czy Roland, który znany jest z produkcji wielu wspaniałych instrumentów klawiszowych.