Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Novation Launchkey Mini MK3 kompaktowy, mobilny kontroler

Cena: 469 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Novation

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Novation Launchkey Mini MK3 kompaktowy, mobilny kontroler

Launchkey Mini to najbardziej kompatkowy, 25-klawiszowy, kontroler midi w rozmiarze mini od Novation. Oferuje wszystko czego potrzebujesz do mobilnego tworzenia muzyki w programie Ableton Live.

 

Głęboka i intuicyjna kontrola Ableton Live – zawierająca device macro control, track select, record, capture MIDI, uruchamianie klipów i scen, stop/mute/solo, volume, panoramy i wysyłki.

 

Kreatywny arpeggiator – głęboko kontrolowany a jednocześmie łatwy w użyciu: zmiana rytmu, bitu, paternu, oktaw, bramka i wiele więcej.

 

Tryb fixed chord – graj akordjednym palcem – przypisz dźwięki do jednego klawisza, tworząc akord, który przetransponuje się wraz ze zmianami oktaw (up, down)

 

MIDI Out – zabierz Launchkey Mini gdziekolwiek zechcesz, wyślij sekwencje arpeggiatora i zmiany programów do twojego iunstrumentu hardware’owego lub dodaj rozszeż swojego grooveboxa poprzez klawiaturę launchkey za pomocą midi

 

Hardware – jak najlepszy dotąd mechanizm klawiszy w rozmiarze mini od Novation. 16 czułych padów RGB, 8 potencjometrów, dwa touch stripy pitch i modulacji i wejście na pedał sustain.

 

Stworzony do pracy w ruchu. Launchkey Mini Mk3 jest najbardziej kompaktowym, poręcznym kontrolerem MIDI od Novation, z 25 klawiszową klawiaturą w rozmiarze mini.
Oferuje wszystko czego potrzebujesz aby zacząć tworzyć muzykę w programie Ableton Live.Produkuj trackigdziekolwiek jesteś, wykorzystując potencjał kontrolera Launchkey, z głęboką ale i intuicyjną kontrolą arpeggiatora, trybu fixed chord, MIDI out, toną brzmień dodawaną do pakietu.

 

Twórz nowe melodie, rytmy i dźwięki za pomocą łatwego, ale potężnego arpeggiatora Launchkey Mini. Rozwijaj pomysły dzięki tworzeniu stałego akordu, który podąża za Tobą po klawiaturze w trybie Fixed Chord. Dodaj dynamiczne, ekspresyjne rytmy dzięki 16 superczułym padom do perkusji i uruchamiania klipów i scen.

 

Łatwy dostęp do funkcji transportu, device i miksera oznacza mniej kliknięć myszą.
Makra urządzeń i kontroli miksera oznaczają większą kontrolę nad muzyką. Brzmienia, instrumenty, efekty od firm AAS, Softube,Spitfire Audio i Klevgrand oznacza posiadanie wszystkiego czego potrzeba do rozpoczęcia produkcji muzyki.Wykorzystaj całą tę zawartość do dołączonej kopii Ableton Live Lite lub użyj integracji Launchkey Mini z programami Logic, Reason lub dowolnym DAW kompatybilnym z HUI.

  • Dołączone oprogramowanie:
  • Ableton Live Lite program do produkcji muzyki
  • AAS Session Bundle
  • Spitfire Audio LABS – Expressive Strings
  • XLN Audio Addictive Keys – wirtualne pianino
  • Klevgrand R0verb and DAW Cassette
  • Novation Sound Collective: ekskluzywne oferty na wtyczki dla użytkowników Novation
  • Zawartość opakowania:
  • Novation Launchkey Mini [MK3]
  • 1 x kabel USB

AKCESORIA dla Novation Launchkey Mini MK3 kompaktowy, mobilny kontroler

OPINIE o Novation Launchkey Mini MK3