Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Akai MPK Mini MKII Black klawiatura sterująca

EAN: 694318023983

Cena: 385 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Akai

Akai MPK Mini MKII Black

AKAI MPK MINI 2 BLACK – czarna, limitowana edycja przenośnej, 25-klawiszowej klawiatury sterującej USB MIDI z 16 podświetlanymi padami, 8 przypisywalnymi pokrętłami Q-Link i 4-stronnym thumbstickiem.

Przejmij kontrolę, dokądkolwiek się wybierasz!

Bądź mobilny, nie tracąc kontroli. Limitowana edycja Akai Professional MPK Mini MKII LE Black to ultrakompaktowa klawiatura sterująca stworzona dla producentów i podróżujących muzyków. Teraz dostępna w efektowym białym i czarnym wykończeniu. Dzięki zestawowi stworzonych specjalnie do produkcji muzyki regulatorów sprzętowych, umieszczonych w cienkiej, ultraprzenośnej obudowie, MPK Mini MKII LE Black pozwala na nagrywanie, komponowanie i występowanie z użyciem instrumentów wirtualnych, wtyczek efektowych i programów DAW zawsze, gdy pojawi się inspiracja.

Podstawa sterowania

MPK Mini MKII LE Black zawiera wszystkie podstawowe narzędzia do szybkiego nagrywania i rozwijania muzycznych pomysłów. 25 dynamicznych klawiszy syntezatorowych, 4-stronny thumbstick do dynamicznej zmiany wysokości dźwięku i intensywności modulacji, 8 podświetlanych, dynamicznych padów typu MPC i 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link zapewnia najważniejsze funkcje, stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu szybkiego potencjału produkcyjnego, spakowane w ultraprzenośnej formie.

Wyraź siebie

MPK Mini MKII LE Black daje producentom podstawową kontrolę, umożliwiającą rejestrację muzycznych pomysłów, niezależnie od tego, kiedy się pojawią; osobne przyciski Octave Up/Down zapewniają dostęp do pełnego zakresu dźwięków klawiatury – idealnie do grania linii basowych, akordów, melodii itd.
Umieszczone w odpowiednio dostępnym miejscu wejście pedału sustain zapewnia więcej możliwości ekspresji podczas gry; do tego pokładowy arpeggiator z regulacją rozdzielczości, zakresu i trybu do prostego i szybkiego tworzenia skomplikowanych linii melodycznych.

Podłącz i graj

W celu zapewnienia maksimum przenośności MPK Mini MKII LE Black nie wymaga do działania instalacji żadnych sterowników ani zewnętrznego zasilacza. Dzięki łączności plug-and-play, bezproblemowemu połączeniu USB-MIDI i zasilaniu przez pojedyncze połączenie USB z komputerem Mac lub PC, MPK Mini MKII LE Black jest przenośną produkcyjną potęgą. Poza tym cztery banki pamięci umożliwiają zapisywanie presetów sprzętu/oprogramowania do natychmiastowego przywołania ważnych ustawień oraz szybkiej konfiguracji komputera i MPK Mini MKII LE Black.

Hybrid 3

Hybrid 3 firmy AIR Music Technology jest uznanym syntezatorem, który może tworzyć wszystko od tłustych brzmień retro po nowoczesne, ostre brzmienia lead i wszystko pomiędzy.

SONiVOX Wobble

SONiVOX Wobble to syntezator do muzyki elektronicznej grime, oferujący dwa niezależne kanały syntezy przekształcania widma z regulacją harmonicznych, indywidualnym filtrowaniem i osobną regulacją LFO.

MPC Essentials

Dzięki MPC Essentials możesz doładować swoją produkcję 64-bitowym pakietem do produkcji muzyki ,oferującym osiem banków padów (łącznie 128 ścieżek), kolekcję brzmień o wielkości 1GB i możliwość łatwego importowania własnych próbek w formatach WAV i AIFF.

Główne cechy:

 • Czarna, limitowana edycja kontrolera MIDI USB z 25 dynamicznymi klawiszami syntezatorowymi i przyciskami do zmiany oktawy w górę i w dół, umożliwiającymi uzyskanie pełnego zakresu dźwięków klawiatury.
 • Innowacyjny, czterostronny joystick kciukowy (thumbstick) do dynamicznej regulacji wysokości dźwięku (pitch-bend) i modulacji oraz wbudowany arpeggiator z regulowaną rozdzielczością, zakresem i trybami.
 • Zasilana przez USB, mocna i ultrakompaktowa konstrukcja pozwala na tworzenie w każdym miejscu.
 • 8 podświetlanych, dynamicznych padów typu MPC z funkcjami Note Repeat i Full Level do programowania bębnów, wyzwalania sampli i sterowania instrumentami wirtualnymi/DAW.
 • 8 w pełni przypisywalnych pokręteł Q-Link do miksowania, regulacji ustawień wtyczek itp.
 • Kompleksowy pakiet oprogramowania do produkcji muzyki na komputerach Mac i PC, zawierający: Akai Pro MPC Essentials, SONiVOX Wobble i Hybrid 3 firmy AIR Music Tech (do pobrania).

SPECYFIKACJA

 • Klawisze: 25 dynamicznych klawiszy, zakres 10 oktaw, przy użyciu przycisków do zmiany oktawy,
 • Pady: 8 przypisywalnych, podświetlanych, dynamicznych padów czułych na siłę docisku; 4 banki,
 • Pokrętła: 8 przypisywalnych pokręteł 270º,
 • Kontroler X-Y: 1 konfigurowalny thumbstick z 3 trybami pracy,
 • Wejścia/Wyjścia: 1 port USB
  1 TS 1/4″ (6,35 mm): wejście pedału sustain,
 • Zasilanie: z magistrali USB,
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 31,8 cm x 18,1 cm x 4,4 cm,
 • Waga: 0,75 kg

OPINIE o Akai MPK Mini MKII Black