Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Akai MPK Mini Play klawiatura sterująca

Stara cena 539 zł
Oszczędzasz 4 zł (1%)
Cena: 535 zł

raty 10 x 53.5 zł

raty 10 x 53.5 zł

Dostępny - wysyłka do 2 dni

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Akai

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Akai MPK Mini Play

Wraz z MPK Mini Play – nową samodzielną miniklawiaturą i kontrolerem USB – występuj, produkuj, jamuj, ucz się wszędzie tam, gdzie zaniesie Cię twoja twórczość.

Przedstawiamy ultraprzenośną klawiaturę MPK Mini Play, opartą na najpopularniejszym na świecie kontrolerze MIDI – Akai Professional MPK Mini. Zawiera 128 brzmień, własny, wbudowany głośnik, 8 podświetlanych padów perkusyjnych MPC i pokręteł do edycji własnych brzmień oraz 4-stronny joystick do prostej, ręcznej regulacji – i masz już wszystko, czego potrzebujesz do zabrania swojej muzyki w drogę!

Stworzony do ruchu MPK Mini Play, zasilany 3 bateriami AA został wyprodukowany do wielogodzinnej zabawy w podróży. Możesz również podłączyć komputer przez port USB i uzyskać zgodność MIDI plug-and-play.
Nie chcesz przeszkadzać innym lub po prostu chcesz nagłośnić MPK Mini Play? Żaden problem! Po prostu użyj wyjścia audio do podłączenia słuchawek lub praktycznie dowolnego głośnika zewnętrznego, wzmacniacza lub miksera. Bez względu na to, czy chcesz wejść do świata produkcji muzycznej, czy poszukujesz najlepszego narzędzia do wypracowania jakiejś zabójczej zagrywki w podróży, MPK Mini Play jest rozwiązaniem, na które czekałeś!
Wszystko w jednym, łatwość obsługi i zabawa z profesjonalnymi funkcjami – oto MPK Mini Play!

Główce cechy:

  • Samodzielna klawiatura: Ultraprzenośna miniklawiatura i kontroler MIDI USB z 25 dynamicznymi klawiszami syntezatorowymi,
  • Podstawowe funkcje sterowania: Wyświetlacz OLED, wejście pedału sustain i joystick do obsługi pitch-bend/modulacji,
  • Pokładowe brzmienia: 128 brzmień instrumentalnych i 10 zestawów perkusyjnych,
  • Graj w dowolnym miejscu: Wbudowany głośnik, wyjście słuchawkowe 1/8″ i zasilanie na baterie (3 x AA – brak w zestawie) do występowania lub doskonalenia swoich umiejętności w podróży,
  • Responsywne pady: Dwa banki ośmiu podświetlanych padów typu MPC (16 ogółem) z funkcjami Note Repeat i Full Level,
  • Regulacja: Dwa banki czterech pokręteł (osiem ogółem) do regulacji brzmień wewnętrznych lub parametrów oprogramowania; w trybie samodzielnym regulacja chorusa, reverbu, filtra, EQ i obwiedni,
  • Zestaw profesjonalnego oprogramowania: ProTools First, Akai Pro MPC Essentials, AIR Music Tech Hybrid 3 i SONiVOX Wobble (do pobrania).

OPINIE o Akai MPK Mini Play