Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Arturia Keylab 49 klawiatura sterująca

Arturia Keylab 49

Wraz z rozwojem nowoczesnych studiów złożonych z komputera matki, klawiatury sterującej i systemów nagłośnieniowych, pojawia się potrzeba coraz lepszych środków przelewania pomysłów użytkownika na świat cyfrowy. Często w tej sytuacji pojawia się problem z wygodą pracy, który może być zlikwidowany dobrą klawiaturą sterującą.

Klawiatury sterujące Arturia Keylab oferują ogromne możliwości manipulacji dzięki kompatybilności z oprogramowaniem Arturia Lab, które posiada ponad 5000 brzmień syntezowanych. Mnogość pokręteł, faderów, przełączników i padów powoduje, że edycja brzmień to prosty i logiczny proces. Dostępne są modele 25-, 49-, oraz 61-klawiszowe, z pół-ważoną klawiaturą.

Załączone oprogramowanie posiada ogromny wybór presetów emulacji analogów, takich jak Mini oraz Modlar V, CS-80V, ARP 2600 V, Prophet V, Prophet VS, Jupiter-8V oraz Wurlitzer V. Łatwy w nawigacji interfejs z różnymi trybami użytkownika, jak również inteligentny silnik wyszukiwania brzmień pozwala na odszukanie pożądanych przez nas brzmień w ułamku sekundy.

Nowe klawisze będą oferować przede wszystkich jakość wykonania z najwyższej półki, różnorodność rozmiarów i wygodę pracy.