Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Yamaha TRBX-304 Factory Blue gitara basowa

EAN: 4957812660136

Cena: 1770 zł

Chwilowo niedostępny

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta Yamaha

Yamaha TRBX-304 Factory Blue gitara basowa

TRBX304 powstał z myślą o Twojej wygodzie, zarówno w kwestii brzmienia, komfortu gry, jak i wydajności. Doskonale wyważony, niezwykle komfortowy lity korpus z drewna mahoniowego zapewnia doskonałe brzmienie. Dzięki aktywnemu systemowi korekcji brzmienia masz szybki i bezpośredni dostęp do korekcji danego zakresu tonalnego.

TRBX oferuje wspaniały lity korpus z drewna mahoniowego, który dzięki zoptymalizowanemu design'owi 3D zapewnia odpowiednią równowagę pomiędzy brzmieniem, a komfortem w połączeniu z idealnym rozkładem masy.

Szyjka
TRBX oferuje szybki i niezwykle komfortowy profil gryfu wykonany z pięciu laminowanych warstw z drewna klonowego i mahoniowego, zapewniając wyjątkową stabilność i doskonałe brzmienie.

Przetworniki
Wydział YGD zaprojektował przetworniki M3 wyposażone w ponadwymiarowe nadbiegunniki oraz ceramiczne magnesy, zapewniające czyste, potężne i głębokie brzmienie o doskonałej prezencji. Specjalny design przystawek gwarantuje doskonałą i niezakłóconą wydajność oraz świetny komfort gry.

Elektronika (korektor brzmienia)
Model TRBX300 posiada ekskluzywny aktywny system korekcji brzmienia, zapewniając doskonałą kontrolę nad szerokim spektrum tonalnym. Dzięki potężnemu 2-zakresowemu korektorowi, możesz w szybki i bezpośredni sposób kształtować własne brzmienie.

Połączenie szyjki z korpusem
TRBX wykorzystuje precyzyjne połączenie szyjki z korpusem typu bolt-on (gryf przykręcony do korpusu za pomocą śrub). Dzięki temu gitara charakteryzuje się w pełni regulowanym, czystym brzmieniem o dużym ataku. Po setkach godzin testów i badań, uzyskaliśmy doskonały kształt połączenia szyjki z korpusem, który idealnie równoważy siły napięcia konstrukcji, doskonale przenosi wibracje gitary i pozwala na łatwy dostęp do wysokich progów.

Mostek
Masywny odlewany mostek efektywnie przenosi wibracje strun do korpusu, zapewniając pełne i bogate brzmienie, świetną regulację oraz wytrzymałość gitary. Dzięki 19mm rozstawowi strun (jak w przypadku 4-strunowych modeli), gitara oferuje doskonały komfort gry dla basistów preferujących grę palcami lub techniką slapping'u.

Główka
Prostoliniowy bieg strun od siodełka do kluczy strojeniowych eliminuje boczne odchylenie naciągu strun, zapewniając doskonałą stabilność stroju oraz redukując dodatkowe wydźwięki.

Siodełko
38mm (4 struny) siodełko oferuje szybką grę i doskonały komfort gry.

Wyjście jack
Metalowa płytka Yamaha przy standardowym gnieździe jack zapewnia doskonałą wytrzymałość i łatwą konserwację

 

 

 • Skala: 34'' (836.6mm)
 • Szyjka: klon i mahoń 5pc
 • Podstrunnica: palisander
 • Średnica: 10'' (250mm)
 • Szerokość progu: 38mm
 • Korpus: lity mahoń
 • Klucze: Die-cast
 • Mostek: Die-cast 19mm
 • Przystawki: MHB3n (Ceramic),MHB3b (Ceramic)
 • Pokrętła: Master Volume, Pickup Balancer, Bass, Treble and Performance EQ switch
 • Hardware: Black Nickel

OPINIE o Yamaha TRBX-304 Factory Blue