? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Roland TD-1KPX2 V-Drums Portable perkusja elektroniczna

Stara cena 5195 zł
Oszczędzasz 873 zł (17%)
Cena: 4322 zł

raty 10 x 432.2 zł

raty 10 x 432.2 zł
raty 20 x 216.1 zł
raty 30 x 144.07 zł

Raty Credit Agricole Raty Santander

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Roland

Roland TD-1KPX2 V-Drums Portable perkusja elektroniczna

AUTENTYCZNA GRYWALNOŚĆ, MAKSYMALNA PRZENOŚNOŚĆ, KOMPATYBILNOŚĆ Z DWOMA PEDAŁAMI

TD-1KPX2 oferuje innowacyjny, uznany design z TD-1KPX V-Drums Portable ze zaktualizowanym pedałem bębna basowego. Słynne pady werbla i kotłów serii V-Pad firmy Roland z naciągiem siatkowym, dają naturalne odbicie, odczucia i grywalność, podczas gdy pedał bębna basowego jest perfekcyjny zarówno dla podłączenia pojedynczego jak i podwójnego, dzięki szerszej powierzchni gry. Innowacyjna, składana konstrukcja TD-1KPX2 umożliwia spakowanie statywu w ciągu kilku sekund dla łatwego transportu i przechowywania bez potrzeby zdejmowania padów i talerzy. Jednak mimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji oferuje wytrzymałość i solidność dla każdego stylu występu. Instalacja jest bardzo szybka i łatwa, co pozwala Ci grać na TD-1KPX2 wszędzie – w domu, na koncertach lub na próbach w studiu. Wystarczy dodać stopę akustycznego bębna basowego i zacząć grać!

 

  • Autentyczne występ V-Drums w kompaktowym i składanym zestawie perkusyjnym, na którym możesz grać wszędzie
  • Innowacyjny składany stand z wbudowanym pedałem bębna basowego, który składa się szybko bez konieczności demontażu talerzy lub padów
  • Naciągi siatkowe – słynne pady dla werbla i kotłów serii V-Pad firmy Roland zapewniają wspaniałe odczucia gry i naturalne reakcje
  • Zaktualizowany pedał bębna basowego z szerszą powierzchnią gry do wspierania zestawów z dwoma akustycznymi pedałami
  • Zawiera wysokiej jakości brzmienie z topowych modułów V-Drums
  • Rozwijaj umiejętności perkusyjne z różnorodnością łatwych w użyciu pokładowych funkcji

 

Szybkie Składanie dla Oszczędzania Miejsca i Szybka Instalacja, Kiedy Jesteś Gotowy do Gry

Solidny, wytrzymały i łatwy w instalacji innowacyjny składany statyw TD-1KPX2 pasuje do każdej powierzchni przechowywania, idealny do podróży. Można częściowo składać statyw i pady, odchudzając zestaw, dzięki czemu można go łatwo umieścić w rogu pokoju. Składanie zestawu zmniejsza rozmiar, pozwalając na dopasowanie do dedykowanego futerału* do przechowywania w magazynie i do usprawnienia transportu. Składanie TD-1KPX2 jest niezwykle proste i przyjemne - jedyną niezbędną rzeczą jest klucz do strojenia bębnów i możesz zacząć grać w ciągu kilku sekund Wystarczy rozpakować wszystko, wyregulować położenie statywu i padów, zamocować pedał akustycznego bębna basowego (brak w zestawie) i zacząć grać 

*CB-TDP Carrying Case sprzedawany oddzielnie

Bądź zmotywowany dzięki wbudowanym funkcjom treningowym, aby nauka była przyjemnością

W zestawie TD-1KPX2 zaprogramowano bogactwo przyjemnych, zachęcających do nauki funkcji, bez względu na to, czy uczysz się grać samodzielnie, czy ćwiczysz z instruktorem lub po prostu chcesz zwiększać swoje umiejętności. Pomyśl o tym zestawie jak o własnym, żywym nauczycielu i osobistym zespole akompaniującym, wypełnionym wieloma funkcjami rozwijającymi technikę, zwiększającymi motywację i pomagającymi w pełni wykorzystywać czas na ćwiczenia. Graj z wbudowanym metronomem, aby ćwiczyć synchronizację i używaj funkcji COACH, aby ćwiczyć tempo, wytrzymałość i dokładność. Przygotuj się na grę na występach lub na próby zespołu, grając z akompaniamentem utworów, znajdujących się w module brzmieniowym lub poprzez gniazdo [MIX IN] podłącz smartfona albo odtwarzacz i graj z akompaniamentem ulubionych utworów. Dzięki wbudowanej funkcji zapisu natychmiast uzyskasz ocenę poczynionych postępów.

Konfigurowanie W Celu Cichego Grania

Cicha gra jest kluczowa dla większości perkusistów ćwiczących w domu. TD-1KPX2 zawiera redukujące hałas naciągi dla werbla i tomów oraz ultra-cichy FD-9 Hi-Hat. Poprzez wymianę zwykłego, pojedynczego pedała akustycznego na opcjonalny KT-9, unikniesz stałego uderzenia, który przenosi wibracje i hałas do otoczenia. Zestaw jest tak cichy, że może być używamy do nocnych ćwiczeń ze słuchawkami!

Kompaktowe Pady i Talerze z Autentycznym Odczuciem Gry

Podczas gdy pady i talerze TD-1KPX2 są kompaktowe, ich grywalność nie jest w żadnym wypadku kompromisem jakości. Pad PDX-8 serii V-Pad o średnicy 8 cali i PDX-6 o średnicy 6,5 z naciągami siatkowymi wyposażono w niezwykłą technologię podwójnego wyzwalania firmy Roland, charakteryzującą się precyzją i jednolitą czułością między naciągiem i rantem. W padzie werbla PDX-8 rant obejmuje obszar padu do średnicy 10 cali, umożliwiając wygodne i ciche granie rimszotów. Dołączono pady talerza CY-5 dla talerzy i talerza HI-HAT, które oferują 10-calowe powierzchnie czynne i wahliwy ruch dla przyjaznego perkusiście wyzwalania oraz wspaniałych odczuć gry. Talerze posiadają również oddzielne wyzwalanie dla kopułki i krawędzi, zapewniając prawdziwe wrażenia gry, natomiast talerze HI-HAT oferują płynne, tonalne przejście od dźwięku zamkniętego do otwartego talerza HI-HAT z subtelnymi zmianami barwy dźwięku. Dużym plusem TD-1KPX2 jest umiejętność odtwarzania wzorów podwójnego bębna basowego, dzięki szerszemu podkładowi, który może pomieścić dwa pedały bębna po obu stronach, podczas korzystania z podwójnego akustycznego ustawienia pedałów.

Rejestruj Dźwięk W Komputerze Za Pomocą Standardowego Kabla USB

Zestaw TD-1KPX2 to nie tylko przyjemność samego grania – to również wspaniały sposób tworzenia muzyki w komputerze. Zestaw posiada wbudowany interfejs USB-MIDI, ułatwiający komunikację z komputerowym programem muzycznym za pomocą kabla USB. Może będziesz przesyłać dane do komputerowego programu rejestrującego, przechwytując żywy nastrój grania najnowszego kawałka. Albo może będziesz uczył się techniki używając opcjonalnego DT-1 V-Drums Tutor.

Zasadnicze Akcesoria i Opcje

Dostępny jest duży zbiór akcesoriów i opcji, umożliwiający ulepszanie gry na perkusji TD-1KPX2. Zajmujący mało miejsca PM-03 Personal Monitor jest perfekcyjnym kompanem do wzmacniania perkusji w Twoim domu. Pakiet akcesoriów V-Drums DAP-3X oferuje początkującym perkusistom wszystko, co trzeba, aby grać na perkusji TD-1KPX2, w tym parę hikorowych pałek, pedał akustycznego bębna basowego oraz stołek. Specjalnie zaprojektowana dla przenośnych perkusji V-Drums mata TDM-3 redukuje wibracje przez podłogę i chroni posadzkę przed uszkodzeniami. Torba CB-TDP zapewnia wygodny sposób transportu i ochronę perkusji TD-1KPX2.

OPINIE o Roland TD-1KPX2 V-Drums Portable perkusja elektroniczna


MEDIA