Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

IsoAcoustics ISO-PUCK Mini (zestaw x 8) komplet 8 podkładek pod monitory

Konkurs opinii - strona

IsoAcoustics ISO-PUCK Mini (zestaw x 8) komplet 8 podkładek pod monitory

ISO-PUCK mini to nowy młodszy brat popularnego ISO-PUCK, oferujący te same korzyści, ale zaprojektowany dla lżejszych głośników i monitorów. IsoAcoustics ISO-PUCK mini zapewnia innowacyjne nowe podejście do izolacji monitorów studyjnych, głośników i innych systemów. Ta unikalna konstrukcja zapewnia wysoki stopień izolacji, a jednocześnie jest odporna na ruchy boczne i oscylacje, co zapewnia większą czystość i skupienie dźwięku. To wszechstronne narzędzie do izolacji jest prawdopodobnie najbardziej opłacalnym ulepszeniem dostępnym w celu poprawy wydajności i przejrzystości głośników lub monitorów.

Konstrukcja „przyssawki” górnego kołnierza ISO-PUCK mini przylega do dolnej części obudowy, dzięki czemu górny izolator jest zasilany z głośnikiem, a dolny izolator zakotwicza się na powierzchni nośnej. Cała energia jest zarządzana w rdzeniu izolatorów ISO-PUCK mini, które są starannie dostrojone, aby zapewnić doskonałą izolację i kontrolę przy jednoczesnym zachowaniu osi.

Niskoprofilowa konstrukcja sprawia, że ISO-PUCK i ISO-Puck mini są idealnym rozwiązaniem na pomostach licznikowych, stojakach podłogowych, konsolach, komputerach stacjonarnych, stolarkach lub podsufitce. Izolatory te oddzielają monitory studyjne i głośniki od powierzchni nośnej, aby wyeliminować przenoszenie energii i wynikające z tego rozmazywanie i zabarwienie dźwięku. Nawet umieszczenie na najbardziej solidnych powierzchniach będzie bardzo korzystne, ponieważ wewnętrzne odbicia wracające z powierzchni nośnej są tłumione, aby wyeliminować rozmaz i zapewnić większą czystość dźwięku i otworzyć obraz stereo.

ISO-PUCK mini są sprzedawane w zestawach po 8 sztuk. Można użyć trzech lub więcej ISO-PUCK mini w zależności od zastosowanej masy całkowitej.

Udźwig
ISO-PUCK mini ma udźwig 2,75 kg na krążek. Można użyć 3 lub więcej krążków naraz, w zależności od ciężaru głośnika lub monitora.

OPINIE o IsoAcoustics ISO-PUCK Mini (zestaw x 8)