Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

IsoAcoustics ISO-PUCK Mini zestaw 8 podstawek

Cena: 390 zł

Zapytaj o dostępność

 

Zobacz pozostałe produkty producenta IsoAcoustics

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

IsoAcoustics ISO-PUCK Mini zestaw 8 podstawek

ISO-PUCK mini dostarczają użytkownikowi innowacyjne, nowe podejście do izolowania systemów odsłuchowych. Ich unikalny design zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie przeciwdziałając ruchom poprzecznym i oscylacjom, co skutkuje większą czystością dźwięku i ostrością brzmienia.

 

IsoAcoustics ISO-PUCK mini to nowi mniejsi bracia popularnych podstawek ISO-PUCK. Oferują te same zalety i taką samą izolację, jednak zostały stworzone z myślą o mniejszych głośnikach i monitorach odsłuchowych.

 

ISO-PUCK mini dostarczają użytkownikowi innowacyjne, nowe podejście do izolowania systemów odsłuchowych. Ich unikalny design zapewnia wysoki stopień izolacji, jednocześnie przeciwdziałając ruchom poprzecznym i oscylacjom, co skutkuje większą czystością dźwięku i ostrością brzmienia. To wszechstronne narzędzie do izolacji jest prawdopodobnie najbardziej opłacalną inwestycją dostępną dla poprawy wydajności i przejrzystości brzmienia głośników, czy monitorów.

 

Konstrukcja górnego kołnierza „przyssawki” ISO-PUCK mini przylega do dolnej części obudowy, dzięki czemu górny izolator jest połączony z głośnikiem, podczas gdy dolny izolator jest przymocowany do powierzchni nośnej. Cała energia jest zarządzana w rdzeniu izolatorów ISO-PUCK mini, które są starannie dostrojone, aby zapewnić lepszą izolację i kontrolę, pozostając jednocześnie w osi.

 

Izolatory oddzielają monitory studyjne i głośniki od powierzchni nośnej w celu eliminacji transferu energii i wynikającego z tego tytułu “rozmazu” dźwięku i zabarwienia. Nawet rozmieszczenie na najbardziej solidnych powierzchniach będzie bardzo korzystne, ponieważ wewnętrzne odbicia wychodzące z powierzchni nośnej są tłumione, co skutkuje większą czystością dźwięku oraz poszerzeniem obrazu stereo.

ISO-PUCK mini są sprzedawane w zestawie po 8 sztuk. Jedna sztuka izolatora jest przewidziana na obciążenie do 2,75 kg. W zależności od wagi głośnika, korzysta się z 3 lub więcej izolatorów.

 

AKCESORIA dla IsoAcoustics ISO-PUCK Mini zestaw 8 podstawek

OPINIE o IsoAcoustics ISO-PUCK Mini