Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

AKG WMS470 Vocal Set D5 - Wyprzedaż zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki D5

Wyprzedaż

Cena: 1999 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zamów przez telefon: 503 37 00 00

Zobacz pozostałe produkty producenta AKG

Konkurs opinii - strona

AKG WMS470 Vocal Set D5 - Wyprzedaż zestaw bezprzewodowy z mikrofonem do ręki D5

AKG WMS470 jest najlepszym wyborem do projektów wymagających sprzętu o elastyczności większej niż proste rozwiązania typu plug-and-play i jednocześnie oferujących prostotę w konfigurowaniu i obsłudze. WMS470 to wysokiej jakości wyposażenie na imprezy w klubach, na scenach, w plenerze, na salach seminaryjnych czy w kościołach. Wszędzie tam, gdzie będzie używanych kilka kanałów mikrofonowych czyli kilka częstotliwości radiowych. 1200 to liczba możliwych do wyboru kanałów częstotliwości pracy w każdym z kilku 30 MHz-owych podzakresów, w których pracują zestawy WMS470. W obrębie jednego obszaru/sceny może pracować jednocześnie do 20 kanałów/mikrofonów (w 30 MHz-owych podzakresach) lub do 48 kanałów przy użyciu kilku podzakresów. WMS470 jest ekonomicznie najoszczędniejszym systemem bezprzewodowym, nadajniki są zasilane pojedyńczym ogniwem AA - alkalicznym (LR6), litowym (FR6) lub akumulatorem niklowo-kadmowym (HR6) i działają do 7-14 godzin. WMS470 pochodzi od bardziej zaawansowanego systemu WMS4500 i dzięki temu współpracuje z urządzeniami systemu dystrybucji sygnału antenowego; spliterem, zasilaczem centralnym i antenami odbiorczymi.
 
Stan: produkt wyprzedażowy, pochodzi z ekspozycji, może posiadać ślady użytkowania. Objęty 24-miesięczną gwarancją
  • Dwuantenowy-diversity odbiornik w metalowej obudowie o szerokości 1/2U standardu 19?rack
  • Automatyczne ustawianie częstotliwości pracy wolnych od zakłóceń przy pomocy skanera częstotliwości
  • Do 16 zaprogramowanych częstotliwości w podzakresach
  • Sygnał pilota eliminujący niepożądane szumy/zakłócenia
  • Transmisja podczerwienią z odbiornika wykorzystana do szybkiego konfigurowania częstotliwości pracy i innych ustawień nadajnika
  • czas pracy na 1 szt. ogniwa AA: (baterii alkalicznej LR6 / akumulatorze Ni-MH HR6 / baterii litowej FR6) do 7/8/14 godzin, informacja o stanie baterii wyświetlana w godzinach
  • Programowalne wyświetlanie informacji alarmowych z wykorzystaniem dwukolorowego wyświetlacza, informującego czerwonym podświetleniem o złym stanie parametrów (słaba bateria, przesterowanie modulacji, słaby sygnał RF)
  • Kompatybilność z systemem WMS4500 - ze spliterem antenowym, zasilaczem centralnym i wysokiej jakości antenami kierunkowymi i dookólnymi.

OPINIE o AKG WMS470 Vocal Set D5 - Wyprzedaż