Gitarowe wzmacniacze słuchawkowe

Gitarowe wzmacniacze słuchawkowe

Kupując gitarę elektryczną i wzmacniacz, chcemy często grać głośno, ostro i ciężko, w końcu gitara elektryczna najczęściej kojarzy się z ostrym, rockowym graniem. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na takie głośne granie, bo musimy się liczyć z tym, że sąsiadom niekoniecznie musi się podobać muzyka, którą gramy. Jeśli mieszkamy w domu jednorodzinnym to kłopot z sąsiadami nam odpada, ale pozostają też domownicy, a z nimi musimy się liczyć najbardziej. Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na granie po cichu? Na szczęście nie, ponieważ na ratunek przychodzą nam wzmacniacze słuchawkowe.

Budowa

Wzmacniacz słuchawkowy to malutka kostka, którą wpina się w gniazdo w gitarze a do samego wzmacniacza wpinamy słuchawki. Niech nikogo nie zwiodą małe rozmiary takich wzmacniaczy. Ich brzmienie potrafi być równie bogate jak w przypadku pełnowymiarowego comba gitarowego, a ich poręczność sprawia, że są świetnym narzędziem treningowym, ponieważ ten mały wzmacniacz bez problemu zmieści się do kieszeni, dzięki czemu możemy go mieć zawsze przy sobie i cieszyć się brzmieniem naszej gitary elektrycznej gdziekolwiek się znajdziemy, pod warunkiem, że będziemy mieli przy sobie gitarę.

Polecamy

Firma Joyo wypuściła wzmacniacze słuchawkowe o nazwie Joyo JA-03. Zależnie od tego jaką muzykę preferujemy, możemy wybierać spośród modeli przeznaczonych do metalu, rocka, albo takich które zapewnią nam przyjemne, czyste brzmienie. Warto zapoznać się z wybranymi modelami.

Podsumowanie

Wzmacniacz słuchawkowy wygląda jak zabawka, waży tyle co zabawka, kosztuje niewiele, ale bez wątpienia zabawką nie jest. To idealne narzędzie dla każdego kto lubi pograć w nocy, lub dla tego kto chce pograć poza domem.