Waluta
Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Pioneer DDJ-XP2 kontroler dla rekordbox dj i Serato DJ Pro

Cena: 1389 zł

Czekamy na premierę

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Pioneer

Masz pytanie? Zadzwoń! 503 37 00 00

Pioneer DDJ-XP2 kontroler dla rekordbox dj i Serato DJ Pro

Ulepsz swoje sety z nowym DDJ-XP2. Niezależnie od tego, czy korzystasz z rekordbox dj czy Serato DJ Pro, możesz wykorzystywać nowe funkcje z najnowszych wersji obu tych programów. DDJ-XP2 powiększa możliwości swojego poprzednika - DDJ-XP1, ale odziedziczył po nim wszystkie zalety: wytrzymałą konstrukcję, jakość wykonania i intuicyjne rozmieszczenie funkcji.

 

Korzystaj z 32 solidnych, wielokolorowych padów funkcyjnych (16 na każdy deck) i ciesz się ich błyskawiczną reakcją. Stabilna konstrukcja z antypoślizgową, gumową obudową pozwala na naprawdę żywiołowe granie. Dodaj kreatywnego polotu swoim setom, dzięki sterowaniu funkcjami Key Shift oraz Key Sync w kompatybilnych programach, a także dynamicznie wprowadź wybrany efekt za pomocą dotykowego slidera (Slide FX).

 

DDJ-XP2 obsługuje nowe tryby padów, które pojawiły się w rekordbox dj oraz Serato DJ Pro. Skorzystaj z trybu Transport, który przypisuje padom funkcje, takie jak: PLAY, PAUSE, CUE, PITCH UP/DOWN. I po raz pierwszy w historii wykorzystaj aż 16 padów do kontrolowania jednego trybu w Serato DJ Pro. Dotychczas mogłeś to robić maksymalnie ośmioma padami funkcyjnymi.

 

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z miksera DJM-S9 ucieszy Cię fakt, że DDJ-XP2 odzieciczył po nim sekcję loopowania. To niewielkia zmiana, która jednak sprawi, że granie będzie bardziej komfortowe, a Ty będziesz się czuł pewnie. Ponadto nowa funkcja Silent Cue w Serato DJ Pro działa w taki sam sposób, jak istniejąca już od jakiegoś czasu funkcja dla rekordbox dvs (w zestawie klucz licencyjny) - umożliwiając ciche odtwarzanie ścieżek przy otwartych suwakach miksera i wyzwalanie ich natychmiast z punktów Hot Cue.

 

DDJ-XP2 będzie dostępny od października 2019 r. Aby korzystać z kontrolera z rekordbox dj / dvs, zaktualizuj program do najnowszej wersji i aktywuj dołączone klucze licencyjne o łącznej wartości 248 €. Aby odblokować Serato DJ Pro, musisz użyć sprzętu obsługującego Serato i zaktualizować do nowo wydanej wersji aplikacji. Obsługiwany jest także Serato DVS (pakiet rozszerzeń sprzedawany osobno).

 

 

 

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI DDJ-XP2

 

 1. Kompatybilność z rekordbox dj i Serato DJ Pro

Korzystaj z DDJ-XP2 razem z Twoim ulubionym oprogramowaniem DJ: rekordbox dj lub Serato DJ Pro. Możesz łatwo wyzwalać popularne funkcje, jak Hot Cues, Beat Jump czy Slicer.

 

 1. Szybki, solidny i mobilny

Włóż całą swoją energię w występy, a DDJ-XP2 poradzi sobie ze wszystkim. Solidna konstrukcja i antypoślizgowa gumowa obudowa, zaprojektowane są tak, aby wytrzymać energiczne bębnienie palcami na 32 dotykowych, wielokolorowych padach. Górna sekcja pozwala na kontrolę tonacji, czy wybór utworów.

 

 1. Slide FX

Dynamicznie kontroluj wybrany efekt za pomocą dotykowego slidera. Wystarczy przesunąć palcem w górę lub w dół.

 

 1. Po raz pierwszy: 16-padowa obsłua w Serato DJ Pro

DDJ-XP2 jako pierwszy wprowadza tryby padów, które wspierają aż 16 padów na deck. Tryby przypisują po osiem padów do dwóch różnych funkcji np. Tryb Hot Cue oraz Sampler, więc możesz wyzwalać Hot Cues oraz sample w tym samym czasie, bez zmieniania trybów. Pozostałe nowe tryby:

 

PAD MODE 1Tryb Hot Cue i Sampler

PAD MODE 2Tryb Auto Loop

PAD MODE 3Tryb Slicer i Sampler

PAD MODE 4Tryb zapisanych pętli i ręcznych pętli

PAD MODE 5Tryb Pitch Play

PAD MODE 6Tryb Roll

PAD MODE 7Tryb Slicer Loop i Sampler

PAD MODE 8Transport mode and Beatgrid Edit mode

 

 1. Nowy tryb Transport w rekordbox dj

Tryb Transport znany w Serato DJ Pro jest teraz dostępny także w rekordbox dj. Umożliwia używanie padów do kontrolowania funkcji takich jak Play, pause, cue, pitch up/down – i innych.

 

 1. Wsparcie dla Silent Cue w Serato DJ Pro

Jeśli używasz rekordbox dvs (w zestawie klucz licencyjny) lub Serato DJ Pro, włącz Silent Cue, a deck zostanie wyciszony. Oznacza to, że możesz (słysząc go w słuchawkach) przygotowywać kolejny utwór przy otwartych suwakach miksera i szybko włączyć je do seta przyciskając Hot Cue bez konieczności dotykania suwaków.

 

Pozwala to uniknąć przyspieszenia dźwięku muzyki, gdy gramofon zaczyna się obracać. Po prostu wybierz Hot Cue, a następnie wciśnij play na decku, a zabrzmi to tak samo, jak uderzenie Cue w odtwarzaczu CDJ.

 

 1. Pozostałe

 • Sekcja Loop znana z DJM-S9 – łatwa kontrola pętli

 • Zasilany przez USB nie potrzebujesz zasilacza

 • Licencja rekordbox dj i rekordbox dvs w zestawie – Normalnie warte €248

 • Kensington lock – Zabezpieczenie kontrolera

 

 

 • Kompatybilne oprogramowanie rekordbox dj, Serato DJ Pro
 • Wejścia/wyjścia USB USB (Type B) x 1
 • Zasilanie USB Bus Power (DC 5V)
 • Pobór mocy 500mA
 • Masa 1.5 kg
 • Wymiary 333.0 x 235.0 x 42.0 mm
 • Akcesoria w zestawie Przewód USB, Licencje rekordbox dj/rekordbox dvs

AKCESORIA dla Pioneer DDJ-XP2 kontroler dla rekordbox dj i Serato DJ Pro

OPINIE o Pioneer DDJ-XP2