? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ! kontroler DJ

Wyprzedaż
Foto Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ!

Stara cena 1299 zł
Oszczędzasz 300 zł (23%)
Cena: 999 zł

raty 10 x 109.89 zł

raty 10 x 109.89 zł
raty 20 x 59.94 zł

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Stanton
  • Galeria Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ!
  • Galeria Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ!
  • Galeria Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ!

Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ! kontroler DJ

DJC4 w Twoich rękach – prawdziwa bomba w głośnikach!
 
DJC.4 to najnowszy kontroler MIDI Stantona z wbudowanym interfejsem audio. Programem natywnym dla tego kontrolera jest Virtual DJ LE, który został specjalnie przygotowany do pracy z DJC.4. Urządzenie może współpracować z każdym tego typu programem np. Traktor itp. Nowa 4 kanałowa odsłona tego programu idealnie mapuje się z możliwościami i funkcjami samego urządzenia. Wszystko co trzeba zrobić to zainstalować Virtual DJ LE na komputerze, podłączyć kabel USB i już można zacząć miksować!
 
DJC.4 to nie tylko wysokiej klasy kontroler MIDI lecz także 4 kanałowa karta audio która umożliwia podłączenie dodatkowo gramofonów, odtwarzaczy CD oraz mikrofonu. Do dyspozycji mamy oczywiście całą gamę efektów i filtrów które możemy nakładać na każdy kanał audio. Ponieważ  Stanton od lat zajmuje się gramofonami i skreczowaniem dobrze wie jak zrobić solidną emulację skreczu dlatego wysokiej jakości JOG’i pozwalają na ekstremalne i bardzo dokładne skreczowanie.
 
DJC.4 to wszystko czego potrzebuje nowoczesny DJ w swoim setup’ie: 4 wirtualne deki, kontroler MIDI, interfejs audio, efekty i możliwość podłączenia gramofonów,  CD i mikrofonu!

AKCESORIA dla Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ! kontroler DJ

OPINIE o Stanton DJC4 - WYPRZEDAŻ! kontroler DJ