? Logo hurtowniamuzyczna.pl
Twój koszyk

Stanton DJC4 - Wyprzedaż! -25% kontroler DJ

Wyprzedaż

Stara cena 1299 zł
Oszczędzasz 325 zł (25%)
Cena: 974 zł

raty 10 x 97.4 zł

raty 10 x 97.4 zł
raty 20 x 48.7 zł
raty 30 x 32.47 zł

Raty Santander

Dostępny - wysyłka natychmiast

 

Zobacz pozostałe produkty producenta Stanton

Stanton DJC4 - Wyprzedaż! -25% kontroler DJ

Dostępna tylko 1 sztuka!
 
DJC4 w Twoich rękach – prawdziwa bomba w głośnikach!
 
DJC.4 to najnowszy kontroler MIDI Stantona z wbudowanym interfejsem audio. Programem natywnym dla tego kontrolera jest Virtual DJ LE, który został specjalnie przygotowany do pracy z DJC.4. Urządzenie może współpracować z każdym tego typu programem np. Traktor itp. Nowa 4 kanałowa odsłona tego programu idealnie mapuje się z możliwościami i funkcjami samego urządzenia. Wszystko co trzeba zrobić to zainstalować Virtual DJ LE na komputerze, podłączyć kabel USB i już można zacząć miksować!
 
DJC.4 to nie tylko wysokiej klasy kontroler MIDI lecz także 4 kanałowa karta audio która umożliwia podłączenie dodatkowo gramofonów, odtwarzaczy CD oraz mikrofonu. Do dyspozycji mamy oczywiście całą gamę efektów i filtrów które możemy nakładać na każdy kanał audio. Ponieważ  Stanton od lat zajmuje się gramofonami i skreczowaniem dobrze wie jak zrobić solidną emulację skreczu dlatego wysokiej jakości JOG’i pozwalają na ekstremalne i bardzo dokładne skreczowanie.
 
DJC.4 to wszystko czego potrzebuje nowoczesny DJ w swoim setup’ie: 4 wirtualne deki, kontroler MIDI, interfejs audio, efekty i możliwość podłączenia gramofonów,  CD i mikrofonu!

AKCESORIA dla Stanton DJC4 - Wyprzedaż! -25% kontroler DJ

OPINIE o Stanton DJC4 - Wyprzedaż! -25% kontroler DJ